Nie moge wpisac kodów w Need for speed underground

Mam pytanie czy wie ktos moze jak sie wpisuje kody w nfs bo ja tego nie czaje wpisuje i nie dzilala :frowning: a jeszcze jedno moze znacie jaką fjną stronke z kodami

z wszystkimi kodami jakimi się spotkałem do Undergrounda nie działały :frowning:

No wiem niestety tak to bywa z kodami

Facet ;] nie bądź chicken :wink: nie graj na kodach :smiley:

A po co ci kody staryyyyyy

Jak grałem w NFSa Underground to próbowałem wpisać kody ale też nie działały i nawet lepiej :slight_smile: Przynajmniej przeszedłem grę bez kodów :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam

Wszyscy maja taki problem i wydaje sie ze chyba nie istnieja kody :stuck_out_tongue:

Komentarze :arrow: http://www.opinie.timsoft.pl/index.php?&ref=http%3A%2F%2Fwww.google.com%2Fsearch%3Fq%3Dad%202044%26num%3D100%26hl%3Dpl%26lr%3Dlang_pl%26inlang%3Dpl%26btnG%3DGoogle%2BSearch&popdok=/opinie-1/info1.php

potkałem się z trainerem do undergrounda ale on mi tylko zawieszał gre oraz jeszcze generator saveów aloe tez się nie spisywał

KODY działają na 100%

Odpal grę jak zwykle. Przed wejściem do każdego czita, pójdź do menu głównego, idź do Statistics sub-menu - menu, wejdź znów (naciskając DELETED) i w końcu wejdź do czita :

gimmesomecircuits - Unlock Circuits

gimmesomesprints - Unlock Sprint Circuits

gimmesomedrag - Unlock Drag Circuits

gimmeppablo - Unlock Petey Pablo

gotcharobzombie - Unlock Rob Zombie

havyamystikal - Unlock Mystikal

needmylostprophets - Unlock Lost Prophets

119focus - Unlock Car

893neon - Un1ock Car

899eclipse - Unlock Car

371impreza - Unlock Car

222lancer - Unlock Car

922sentra - Unlock Car

667tiburon - Unlock Car

334mygolf - Unlock Car

77peugeot - Unlock Car

777rx7 - Unlock Car

350350z - Unlock Car

111skyline - Unlock Car

221miata - Unlock Car

2000s2000 - Unlock Car

889civic - Unlock Car

228supra - Unlock Car

240240sx - Unlock Car

342integra - Unlock Car

239celica - Un1ock Car

973rsx777 - Unlock Car

nie działa :frowning: próbuje i próbuje