Nie mogę wprowadzić komputera w stan wstrzymania

Nie mogę wprowadzić komputera w stan wstrzymania gdy naciskam wstrzymaj to wyskakuje mi okienko o następującej treści:

Po zamknięciu aplikacji dalej nie mogę wstrzymać pracy nie wiem za bardzo gdzie mogę znaleźć ten sterownik. Powiem jeszcze że wcześniej to się nie zdarzało i normalnie dochodziło do wstrzymania. Proszę o pomoc pozdrawiam :slight_smile:

A ile masz miejsca wolnego na C:\ ??

Pragnę przyłączyć się do prośby o pomoc z wprowadzeniem komputera w stan wstrzymania. Problem pojawił się kilka dni temu i co również istotne, niedawno instalowałem Windows. Otóż system nie reaguje na polecenie wprowadzenia w stan wstrzymania. Czasami zdarza się, że przy restarcie systemu (już po wylogowaniu użytkownika) system usypia się. Po ponownym uruchomieniu komputera zaczyna zlecony wcześniej proces restartu systemu - Windows zamyka się do końca i rozpoczyna ponowny rozruch. Zdarza się także, że stan wstrzymania działa poprawnie albo można uruchomić go z konta innego użytkownika, jednakże nie ma konkretnej reguły regulującej te zachowania. Próbowałem już skanować system programem antywirusowym a także usuwać ostatnio zainstalowane programy. Niestety nadal nie mogę znaleźć przyczyny komplikacji…

Zajęte miejsce 106 Gb wolne miejsce 8,43 Gb