Nie mogę wyjść ze stanu hibernacji na laptopie w8

Witam posiadam laptopa asus r500v sx122h. Mam z nim taki problem że nie mogę go włączyć. Wydaje mi się że jest on cały czas w stanie hibernacji ponieważ nawet jak go wyłącze przyciskiem to miga pierwsza dioda(z symbolem żarówki) jak go włączam/ lub podnosze pokrywę(wtedy sam startuje) jest czarne tło ale razem z kursorem którym moge swobodnie poruszać a dioda ta o której pisałem wcześniej świeci się ciągle. A co najdziwniejsze włącza się przy tym wygaszacz.

Próbowałem przytrzymywać przycisk power niestety bezskutecznie. Nie moge odpalić biosa ani nic innego bo odrazu po włączeniu jest ten czarny ekran. Nie mam pomysłu co z tym zrobić. Chciałem zrobić reset lecz nie wiem jak go zrobić na laptopie. Myślałem też nad wyciągnięciem bateri lecz trochę się boje żeby mu to nie zaszkodziło bo jest jeszcze na gwarancji.

Miał ktoś coś podobnego? może zna rozwiązanie albo chociaż da mi jakąś radę.

Zakupiłeś go razem z systemem?

Tak system był w zestawie. Lecz nie mam płyty, bo system jest na partycji recovery.

Jeżeli tak to na pewno jest jakiś sposób aby uruchomić program narzędziowy gdzie są odpowiednie narzędzia do naprawy czy też odzyskiwania systemu z ukrytej partycji

Dodane 20.03.2013 (Śr) 21:32

Przeczytaj w instrukcji pewnie są tam podane wskazówki jak włączyć odzyskiwanie czy naprawę systemu

Problem w tym że gdy wciskam przycisk power to odrazu jest to czarne tło z kursorem a nie ekran przy którym się wchodzi w bios itp.

Wyłącz komputer ponownie włącz naciskając przycisk F9

zawsze możesz też na włączonym laptopie wyciągnąć baterię- to go “zresetuje”- po ponownym włączeniu powinien wystartować system ponownie…