Nie mogę wyłączyć tablet COBY 8128

(Sargonumbsta) #1

Tablet COBY KYROS MID8128

(roobal) #2

sargonumbsta , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.

(Chojinka) #3

pozostaje wyciągnąć baterię.

(Sargonumbsta) #4

Wiesz co piszesz? Bateria z reguły w tabletach jest przylutowana na stałe do płyty głównej? Jej się zwyczajnie nie wyciąga, tak jak w telefonie. Nie ma do niej zresztą klapki swobodnie otwieranej. To nie telefon. Proszę o jakąś sensowną pomoc.

(Grabkamy) #5

Spróbuj podpiąć i odpiąć go parę razy do kompa kablem USB (może się odwiesi).

Druga opcja to chyba tylko poczekać aż się rozładuje sam.

(Fan Xp) #6

nie chcem być prorokiem ale już zapewne wszystko jest ok (rozładował się)

(Sargonumbsta) #7

Rozładował się, było fajnie, ale teraz się zawiesił znowu! Podpinanie pod kompa, i pod ładowarkę po kilka razy nie działa. Zaraz mnie coś trafi, albo ja nim trafię w ścianę!

(KamWi) #8

Przytrzymaj przyciski: ON/OFF i Vol UP. U mnie w telefonie z androidem to działa.

(Sargonumbsta) #9

Proszę uważnie przeczytać co napisałem na początku. Powtarzam, kombinacje z przyciskami nie działają! No chyba że trzeba tam jakiś szyfr wystukać :slight_smile:

Tablet jest odpalony, wyświetla się napis “android” i tyle! Może to śmieszne, ale wydaje mi się, iż doszło do absurdalnej sytuacji, gdzie kupujemy sprzęt, który w wyniku awarii nie pozwala się w ogóle wyłączyć! Tylko dlaczego o tym nigdzie nie napisali??? Przecież to kpina jakaś! Trzeba czekać aż się znowu bateria rozładuje! Furii można dostać! 

(Sargonumbsta) #10

No cóż… Wychodzi na to, że nic tu już się nie ustali i nie wymyśli. Najwyższy czas wątek zamknąć. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi.