Nie mogę wyłączyć tablet COBY 8128

Tablet COBY KYROS MID8128

sargonumbsta , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.

pozostaje wyciągnąć baterię.

Wiesz co piszesz? Bateria z reguły w tabletach jest przylutowana na stałe do płyty głównej? Jej się zwyczajnie nie wyciąga, tak jak w telefonie. Nie ma do niej zresztą klapki swobodnie otwieranej. To nie telefon. Proszę o jakąś sensowną pomoc.

Spróbuj podpiąć i odpiąć go parę razy do kompa kablem USB (może się odwiesi).

Druga opcja to chyba tylko poczekać aż się rozładuje sam.

nie chcem być prorokiem ale już zapewne wszystko jest ok (rozładował się)

Rozładował się, było fajnie, ale teraz się zawiesił znowu! Podpinanie pod kompa, i pod ładowarkę po kilka razy nie działa. Zaraz mnie coś trafi, albo ja nim trafię w ścianę!

Przytrzymaj przyciski: ON/OFF i Vol UP. U mnie w telefonie z androidem to działa.

Proszę uważnie przeczytać co napisałem na początku. Powtarzam, kombinacje z przyciskami nie działają! No chyba że trzeba tam jakiś szyfr wystukać :slight_smile:

Tablet jest odpalony, wyświetla się napis “android” i tyle! Może to śmieszne, ale wydaje mi się, iż doszło do absurdalnej sytuacji, gdzie kupujemy sprzęt, który w wyniku awarii nie pozwala się w ogóle wyłączyć! Tylko dlaczego o tym nigdzie nie napisali??? Przecież to kpina jakaś! Trzeba czekać aż się znowu bateria rozładuje! Furii można dostać! 

No cóż… Wychodzi na to, że nic tu już się nie ustali i nie wymyśli. Najwyższy czas wątek zamknąć. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi.