Nie moge wypalic plikow AAC w Nero

Mam problemik i nie wiem jak sie z nim uporac? W NERO 7 Premium nie moge wypalic muzyki. Pliki sa sciagane w WINAMP z radia w formacie aac i zapisane na dysku. Chce nagrac sobie utworki w Nero i wyskakuje taki komunikat : byc moze pliki bedzie mozna dodac po zainstalowaniu dedykowanych wtyczek. Zaznaczam, ze chce wypalic plytki audio do autka. Prosze o pomoc co mam zrobic? Prosze o kontakt e-mail rodi74@o2.pl

skomentuje to 3 słowami:

Nero to szmelc!

Przereklamowany program i tyle.

skonwertuje je najpierw na mp3 lub wav. plików aac widocznie nero nie umie odczytać.

Spróbuj skorzystać z plugina - AudioCoding.com Advanced Audio Coding.

http://neroplugins.afterdawn.com/

Plik wypakuj do katalogu \Program Files\Common Files\Ahead\AudioPlugins\ (jeśli korzystasz z Nero 6 lub 7).

Albo umieść plik AAC w kontenerze MP4 - Yamb.

Jeśli już, to najlepiej do WAV PCM.

Właśnie WAV PCM (czyli nieskompresowane audio) jest potrzebne przy tworzeniu CD-Audio.

Nero korzystając z własnych bądź dodatkowych pluginów, przed wypaleniem wykonuje dekompresję zaimportowanych plików MP3 (albo innych) do nieskompresowanego audio.

Tak więc… można zdać się na Nero, albo wcześniej przygotować nieskompresowane pliki WAV.

No jasne… wszyscy doskonale wiedzą że i tak sciągnąłeś z Emul-a albo z Torrent-a 8)

Kupiłem Nero w wersji Box, nie ma z nim żadnych problemów, wszystkie wtyczki.

korona124, chyba jest dużo racji w Twych przypuszczeniach. :stuck_out_tongue:

Kto ja?

Ja mam ashampoo - dotałem za free za to, że mam ich antyspyware (z gazetki oczywiscie) :slight_smile: