Nie mogę wyrenderować animacji po 300 klatce

(sajmon17099) #1

Jak w temacie. To tyle, nie wiem co może być problemem. Nie ważne jaki jest format pliku i jaka rozdzielczość, Blender przestanie renderować wszystko co jest po 300 klatce (a animacja jest krótka i ma 613 klatek). Jak klikam Animation to renderuje dobrze, a jak dojdzie do jakiejś klatki która jest poza klatką 300 (np. 476) to dalej renderuje klatkę 300. Gdy jest koniec renderowania jakiejś klatki powyżej 300 to przez chwilę u góry w numerze renderowanych klatek pisze przez chwilę, na ułamek sekundy numer następnej klatki a potem numer zmienia się znów na 300. Nawet jak zaznaczę na osi czasu klatkę powyżej 300 i wybiorę żeby mi Blender wyrenderował tę klatkę powyżej klatki 300, to Blender dalej renderuje mi klatkę 300.

Korzystam w tym przypadku z Blender Render. Normalnie renderuję w Cycles, ale akurat teraz chciałem przetestować Blender Render.

(sajmon17099) #2

Zauważyłem coś - gdy zmienię renderer na Cycles to problem jest ten sam, wszystko co jest po klatce 300 nie renderuje się, zamiast tego renderuje się klatka 300.

================================================================================================

EDIT:

OK, problem okazał się w tym, że jakimś cudem przez przypadek miałem źle ustawioną scenę w Video Sequence Editor, czyli to nie był błąd programu, tylko mój.