Nie moge wysłac pliku

Mam problem z GG ponieważ nie moge wysłać plików kumplowi.

W drugą strone działa. U mnie wyskakuje tekst że nie można nawiązać połaczenia. Proszę o pomoc

może twój kumpel ma włączonego firewalla :wink:

ktops z was jest zafirewallem /natem i tyle u mnie tez tak jest ja moge wyslac a kolegi mi nie bo jest za natem i tyle

Jeżeli w jedną stronę działa to jesteście pewno w tej samej sieci. Sprawdzcie firewalle na swoich kompach. :smiley: No i musicie być dostępni w momęcie przesyłania plików. :smiley:

zobacz w ustawienia, dokładnie przejrzyj jeszcze raz.

kumpel napewno ma gg ? a nie coś innego ?

Jak jesteś w sieci to dowiedz się u admina w sprawie portów używanych przez gg.

nie mamy firewally, nawet systemowe mamy wyłączone. Siec mamy tą samą. kumpel tez ma GG

A sprawdz jeszcze może wersje GG jaką ma kumpel a jaką ty. Może masz jakąś z błędem. :smiley:

P.S oczywiście musicie być obaj w kontaktach :D:D:D:D

i obaj musicie miec status dostepny :smiley: albo zaraz wracam :slight_smile:

Hehe jak dla mnie to sprawa jest prosta :slight_smile: GG to badziewiaty program :smiley: To wyjaśnia all :slight_smile: Często sam próbuje przesłać pliki przez GG i się nie udaje :frowning: Takie życie GG to syf nie ma się co okłamywać :slight_smile: Czasem pomaga restart kompa (u obu stron) a czasem nie. Osobiście polecem postawienie serwera ftp np. przez Cesar FTP. Naprawde dobry, prosty w obsłudze program :slight_smile:

Jak już mamy proponować alternatywy to najlepszym rozwiązaniem jak dla mnie jest Skype który posiada funkcję przesyłania plików i radzi sobie z tym bez problemów. :smiley:

W pas się kłania umiejętność czytania tekstu ze zrozumieniem.

OT :arrow: Kosz

Mam ten sam problem.Do dziś się z nim borykam.Chyba się przenosze na tlena :frowning:

mam dość długo tlena, niestety, żeby wysłać plik musiałem odpalać gg bo mało moich znajomych ma tlena, niedawno znalazłem wtyczke która umożliwia przesyłanie z gg na tlen :smiley: polecam http://www.tlen.biz/

jest tam dużo pluginów umożliwiających integrowanie się z gg.

Niestety przejście na tlena nic ci nie da. Zarwno GG jak i Tlen mają problem z wysyłaniem plików. :?

Ja i kolega mamy neostradę tylko ze on domnie plik może wysłac a ja mam komunikat o braku połączenia.A z tym firewallem to gdzie się sprawdza czy jest włączony?

Powinien być widoczny w traylu. Masz tam uruchomione programy. :smiley: