Nie mogę wysyłać smsów


(Adonis6) #1

Mam problem chyba z karta sim, z jakiegoś mi nieznanego powodu nie mogę wysyłać smsów to raczej nie jest wina telefonu, ponieważ przekładałam kartę do innego i też nie mogłam wysłać smsa, czy może karta sim się uszkodziła?? !!

Z Góry dziękuję za odpowiedzi :slight_smile:


(Zbych ) #2

widocznie przypadkowo usunął sie numer usługi sms , nie mam "ery" więc nie wiem jaki jest ten numer , poszukaj na stronie "ery" jakm kodem lub sposobem można pobrać ustawienia sieci na telefon , zazwyczaj numery usług są "chronine" i zwykłym sposobem nie można ich usunąc z karty sim ale i takie przypadki się zdarzają .


(szygmon) #3

http://www.eraomnix.pl/konfigurator/Web ... uration.do


(Cedar) #4

Poszukaj w ustawieniach telefonu pozycji: "Centrum SMS" lub podobnie - musi być tam wpisany numer +48 602 951 111

PS. Konfigurator podany przez szygmon chyba nie ma możliwości ustawiania (konfiguracji) SMS w telefonie (chyba, ze dla jakiegoś jednego/kilku modeli ale sprawdzał tego nie będę bo za dużo kombinacji)


(Adonis6) #5

Dzięki za pomoc i linka niestety sama nie mogę skonfigurować telefonu, ponieważ na stronie ery nie ma ustawień konfiguracji do mojego telefonu mam motorole Rokr Z6 i niestety nie ma jej na liście a nie wiem, jaki inny model by odpowiadał, ale przejdę się do salonu niech oni się pomęczą:):):):slight_smile:

Jeszcze raz dzięki :slight_smile:

-- Dodane 21.07.2009 (Wt) 20:32 --

no właśnie szukałam w ustawieniach czegoś jak centrum sms lub coś podobnego, ale nic takiego kur... nie ma :!: ten telefon to moja życiowa pomyłka normalnie jest :roll:


(Cedar) #6

Jestem pewien na 100%, że jest taka opcja w telefonie - nie spotkałem telefonu, który by tego nie miał. Nie denerwuj się i szukaj dalej :wink:

PS. Karta nie jest zablokowana, zadzwonic z tego telefonu możesz?


(Adonis6) #7

moge dzwonić, odbierać połączenia i smsy... :confused:

-- Dodane 21.07.2009 (Wt) 20:50 --

Znalazłam! !!


(Cedar) #8