Nie mogę wyszukać nic na stronie mając IE8


(Kurss1005) #1

Witajcie, nie mogę wyszukać nic na stronie www mając IE8.

  1. to jest widok startowy :arrow: http://img5.imageshack.us/img5/629/zrzut.png

  2. to jest widok o użyciu "CTRL+F" lub "F3" niezależnie od tegio ,który sposób zostal użyty :arrow: http://img23.imageshack.us/img23/2791/zrzut1i.png

W dodaj/usuń nie ma wpisanego Windows Internet Explorer 8 ani żadnego innego numeru (7) na płycie mam IE6 i SP 2 a w dodaj/usuń już SP3 i się "gryzą" włożenie plyty kończy się komunikatem, że jest uruchomiony inny system.

Jakie nazwy mają pliki przeglądarki.

Jak i gdzie to można sprawdzić.

Jak sprawdzić w ustawieniach bo może coś przestawiłam?

Mam WIN XP XE SP3 tak wykrywa np everest.

Wcześniej pytałam o pliki IE 8, bo ściągnełam jeszczeraz IE 8 i chciałam go ponownie zainstalować (nadpisać) może usunąć porzednią instalkę ,a tu taki komunikat : Instalator nie może odinstalować wersji Internet Explorer 8, która obecnie znajduje się na komputerze. Aby zainstalować nowa wersję (której nadal nie można usunąć) kliknij "OK". _ MA TO SENS? _ Aby zatrzymać instalację kliknij "anuluj"


(mała1) #2

Cześć. Miałam ten sam problem. Należy zainstalować jakąś aktualizację, tylko nie pamiętam jaką :frowning: Wczoraj po czyszczeniu rejestru znów zamiast paska wyszukiwania pojawia się tylko szary pusty pasek i szukam właśnie, co to było co trzeba doinstalować :stuck_out_tongue:

-- Dodane 15.10.2009 (Cz) 9:28 --

Co prawda nie znalazłam tego brakującego pliku (*.dll), ale naprawiłam problem w inny sposób. Na stronie: http://iefaq.info/index.php?action=arti ... artlang=en pobierz i uruchom skrypt: ie8-rereg.zip

Jestem pewna, że pomoże :slight_smile: