Nie mogę zaaktualizować game for windows live gta4

Witam. Kolega zakupił cd key do GFWL na allegro, zarejestrował już grę, utworzył już konto na xbox.live itd… Problem pojawia sie w momencie gdy chce utworzyć profil w samej grze. Pobieranie danych o profilu przebiega pomyślnie, następnie pyta się czy pobrać najnowszą aktualizacje GFWL. Jedyną opcją jest dać TAK po gdy da nie to anuluję rejestracje jego profilu. Wiec daje TAK i ładnie, pięknie pobiera się aktualizacja, problem pojawia sie w momencie rozpoczęcia instalacji. pojawia się taki komunikat:

http://imageshack.us/photo/my-images/80 … aniev.jpg/

Proszę o pomoc, dodam że kumpel ma zainstalowany patch 1.0.7.0 włącznie z crackiem 1.0.7.0 od razora…

Musi uaktualnić system, a po co mu crack skoro ma grę oryginalną - bo key przecież kupił? :smiley: :smiley: :smiley:

Musi zainstalować czystą wersję gry bez cracka + nowszą wersje systemu :slight_smile:

… w sensie - zaktualizować posiadany system…

Widocznie to już nawyk :stuck_out_tongue:

w jaki sposób ma zaaktualizować system ? posiada windows 7 ultimate x86(32bit). Pomożecie jemu dokładnie co mam mu przekazać aby zrobił krok po kroku(on jest strasznie zielony), bo sam mam ochote pograć u niego na multi :D? a crack to chyba sie przydaje zeby grac bez DVD prawda ? :stuck_out_tongue:

Uruchamia Windows Update, a reszta sprowadza się do czytania komunikatów na ekranie. To tyle. Nie ma w tym żadnej filozofii.

A on ma czystego ultimate-a? Czy też crackowanego lub przerabianego przez jakieś dzieciaki typu mx?

chyba ma crackowanego, ale nie jestem pewien, możecie dać instrukcje do crackowanego i nie ? :slight_smile:

Oczywiście.

Instrukcja do crakowanego: wybrać się do najbliższego sklepu i kupić legalny system.

Instrukcja do nie crakowanego: patrz - mój poprzedni post.

asus32 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038