Nie mogę zagrać w GTA Vice City :( błąd

Gra mi się uruchamia wszystko pięknie ale ładuje się pasek do połowy i nic,naciskam jakiś klawisz tzn esc lub enter i gra mi się minimalizuje i wyskakuje taki typowy błąd że aplikacja zostanie zamknięta.Wcześniej wyskakiwał ten sam problem tylko pisało że True Vector Service od Zone Alarma a kiedy go odinstalowałem to też błąd z gta-vc.exe.Dołączam screena po kliknięciu na szczegóły błędu

hfiurehguiehuc8.jpg

podstawowe pytanie…

Gra oryginalna??

Podaj konfigurację sprzętową i zmierz temperatury.

Jaki masz zasilacz? (firma i moc)

Może reinstall? :wink:

Płyta główna

Typ procesora Intel Pentium 4, 2400 MHz (18 x 133)

Nazwa płyty głównej ASRock P4V88+ (5 PCI, 1 AGP, 4 DDR DIMM, Audio, LAN)

Mikroukład płyty głównej VIA Apollo PT880

Pamięć fizyczna 512 MB (PC2100 DDR SDRAM)

Typ BIOS’u AMI (02/13/06)

Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)

Port komunikacyjny Port drukarki ECP (LPT1)

Ekran

Karta wideo GeForce4 MX 440 (64 MB)

Karta wideo NVIDIA GeForce4 MX 440 (Microsoft Corporation) (64 MB)

Akcelerator 3D nVIDIA GeForce4 MX 440

Monitor LG 775FT Plus [17" CRT] (130372747)

Multimedia

Karta dźwiękowa VIA AC’97 Enhanced Audio Controller

Oo taką mam konfigurację :P.Zasilacz nie wiem jak da się sprawdzić gdzieś w tym evereście to powiedz gdzie :stuck_out_tongue: ale kiedy z rok temu wymieniałem płyte główną to powiedzieli że zasilacz też by się przydało wymienić ale jeszcze może być a ma on ok.4 lata (wiatrak w nim burczy po włączeniu kompa ale po paru minutach przestaje,pare dni temu w ogóle nie przestawał :P).I gre ledwie zainstalowałem wyskakiwał jakiś błąd i dałem ignoruj i poszło dalej a za pierwszym razem dałem powtórz i się zatrzymało

Rozkręć obudowę i sprawdź. :slight_smile:

Temperatury oraz konfiguracja OK. :slight_smile: Propnuję usuńąć grę, usunąć pozostałe foldery i przeczyścić rejestr, potem zaisntaluj na nowo grę.

Gra oryginalna ???

Jeśli gra oryginalna może po prostu masz wirusy robale i taki różny syf na kompie.

Ja mam taki sam problem z oryginalną grą i nadal nie rozwiązałem a wszystko jest ok.