Nie mogę zainstalować Adobe Flash Player 10 ActiveX

Witajcie, nie mogę zainstalować Adobe Flash Player 10 ActiveX ,bądż go poprostu nie widzę.Jak sprawdzić czy jest zainstalowany? W panelu (dodaj/usuń) nie widać go.

Powinien być widoczny w dodaj usuń programy, u mnie jest. Jeśli nie jest widoczny, to pewnie nie jest zainstalowany. Musisz namierzyć pewne źródło z programem, ściągnąć i zainstalować albo poszukać programu na płytce od czasopisma komputerowego

Spróbuj najpierw odinstalować to co masz (uninstalem flash playerwm) http://download.macromedia.com/pub/flas … player.exe , a potem spróbuj zainstalować na nowo

No był ale nie mogłam korzystać z You tube i podpowiedziano mi żeby je odinstalowac i zainstaloowac powtornie tylko ma AFP 10 Plugin i AAFP Shockwave a tego ACiveX10 nie . miemoę znalęźć żadnego linku do niego . Co to jest debuger bo takie linki mam do AFP 10. Aha wcześniej mialam informacje o zainstalowaniu AFP -A tylko wynikała z tego figa.

http://www.adobe.com/pl/

Dzięki za link tylko gdzie tam jest AFP ActiveX 10 bo nie kumam?

Są tam cztery małe okienka, jeden jest adobe flash player, kliknij na niego i sprawdź jaki komunikat wygeneruje system. Jeśli masz w systemie AFP to będzie odpowiednia informacja, jeśli nie masz, to uruchomi się ściąganie i instalacja. W ogóle to z AFP na ogół nie ma żadnych problemów, bo jeśli wymagana jest ta wtyczka, to system sam informuje cię o tym i umożliwia ściąganie i instalację. Przynajmniej u mnie tak jest

Juź mam i dziala. Dwa rożne AFP do IE i FF o tym nie wiedzialam.

Hej. Jestem tu nowy!! A mam olbrzymi problem, jestem kiepskim komputerowcem…Dzis chcialem zaktualizowac adobe flash playera 11 bo nie dzilaly mi min Youtube i inne SmutekSmutekSmutek Odinstalowalem stary i zaczalem instalowac nowy…i bylo jeszcze gorzej…pokazuje ze nie moze zainstalowac bo niby widzi stary a w panelu sterowania nie ma i ponad to odinstalowalem poprzedniego programem z strony adobe,com

Jesli ktos cos wie to prosze o POMOC? Bo jestem w rozpaczy…SmutekSmutek