Nie mogę zainstalować aktualizacji - próbowałem wszystkiego

Witam,

mam win xp. Instalowałem dodatek sp3. Spieprzyły mi się aktualizacje systemu. “niepowodzenie” “Nie mozna zainstalować niektórych aktualizaji”. Zastowowałem trzy a może i wiecej metod podanych na stronach microsoftu i na forach internetowych. Teraz odinstalowałem w końcu sp3. Myślałem że pozbede się problemu. Nic z tego. Nadal aktualizacje nie działają… HELP!

Chciałbym mieć i aktualizacje i sp3…

Tego próbowałeś?? viewtopic.php?f=7&t=243197

Próbowałem… Jedyna wątpliwość, jaką mam, to ten widows update agent - zainstalowałem go, ale nie wiem czy on w ogóle działa, bo procedura aktualizaowania się nie zmieniła.

Musiałeś coś źle zrobić ,nie ma takiej możliwości ,żeby żadna z metod nie zadziałała .

http://support.microsoft.com/kb/943144

Sprawdź jeszcze raz 1 metodę ,podaną w linku powyżej ,i jak pokaże się komunikat ,że aktualizacje nie zostały zainstalowane to wymuś aktualizację z tego co pamiętam ,trzeba kliknąć na "instaluj " .

A nie zmieniałeś przypadkiem ekranu bootowania np. programem TuneUp Utilities? Miałem ten sam problem i po zmianie ekranu na domyślny Windowsa wszystko wróciło do normy i instalacja aktualizacji poszła.

Sprawdziłem jeszcze raz metodę 1. Pojawiła się ikona na pasku “aktualizacje są gotowe do zainstalowania”. Kliknąłem instalacja ekspresowa - instaluj. Po kolei próbowało instalować kolejne aktualizacje i zawsze komentarz…niepowodzenie.

Na końcu komunikat “nie można zainstalować niektórych aktualizacji” - bo oczywiście zadna nie została zainstalowana.

No i co mam robić?

Co do pytania z poprzedniego posta - nie zmianiałem żadnego ekranu bootowania bo nie wiem jak się to robi.

HELP :!: :!:

Czy ktoś mi potrafi pomóc???