Nie mogę zainstalować aktualizacji systemu win 8.1 - KB2975719

Wczoraj ukazała się aktualizacja win.8.1 64bit  KB2975719  i KB2984006

  i poraz drugi nie mogę ich zainstalować- o tej  wersji z sierpnia czytałem że były błędy i nie należy jej instalować.Teraz we wrzesniu pokazała się te aktulizacja ale po jej zainstalowaniu wyskakuje komunikat że "zmiany muszą zostać wycofane"gdyż jest problem. zaktualizacją.Próbowałem ręczną aktulizacje i efekt ten sam komunikat o Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows, wycofywanie zmian.Przed powtórną aktulizacją wyczyściłem SoftwareDistribution ,oczyściłem temp,usunąłem punkt przywracania systemu i nic.11 innych aktualizacji które były w tej zbiorówce się zainstalowało te dwie - nie.

Czy ktoś coś o tym wie i mógłby się tą wiedzą podzielić?

Proszę o pomoc! !!

tada44

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Żaden kod błędu nie pokazuje się. Po prostu po komendzie że trzeba ponownie uruchomić komputer, jest informacja  o Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows, wycofywanie zmian. Spróbuję przy wyłączonym ESET NOD32.

Nie wiem czy można zastosować tryb awaryjny? Może ktoś coś wie na ten temat?

 

Ps.Przy wyłączonym ESET NOD32 też się nie aktualizuje.