Nie mogę zainstalować aktualizacji

Witam wszystkich, chce zainstalować aktualizacje do mojego systemu, jest to Vista Ultimate SP1, a aktualizacja to (KB9294alacji27) do zgodności aplikacji na w/w systemie, ale po ściągnięciu i instalacji wyskakuje okienko " Ta aktualizacja nie ma zastosowania do tego systemu". Trochę dziwne bo pobieram aktualizację na 32Bity i mój system też jest na 32Bity. Co robić?

Poprostu ta aktualizacja nie jest potrzebna i nie instaluj jej.

No tak ale chcę trochę popykać w NFS Carbon i cały czas go wywala, przeczytałem że właśnie ta aktualka rozwiązuje sprawę.

w pliku carbon.exe daj właściwości i daj zgodność z xp sp2 + uruchom jako administrator.

Skoro Vista niechce tej aktualizacji to jej nie zainstalujesz.

Niestety nic to nie daje, dalej wywala. Zainstalowałem nawet Patcha i wciąż to samo…

Gratuluję pomysłu! Może z torrentów, hę?

@Topic

Nie możesz ściągnąć jej ręcznie (ze strony Microsoftu)?

Istnieje google, w którym bezproblemu można znaleźć tą aktualizacje na stronie MS czy też gdzieś indziej, po drugie jeżeli ktoś chce pograć w Carbona to nie chce grać Undercovera, pomijając to że gra pewnie nielegalna.

lalamido , Hę? Tej aktualizacji nie ma na stronach Microsoftu, ani nigdzie w Google? Dobrze wpisałeś nazwę? A tak poza tym, jesteś pewny, że to system, a nie jakiś wirus, albo co? Może lepiej przeskanuj komputer HiJackThis => viewtopic.php?f=16&t=36654 i sprawdź go na http:****************

Piotrek_20 ,

Piszesz na forum, które w pełni mocy popiera legalizację i legalność… Nie dziw się takich komentarzy -.-

lalamido ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

// Zbędne posty kosz.

MI się wydaj że ta aktualizacja nie jest potrzebna wiec jej nie instaluj

alamido o otrzymujesz jakiś komunikat ja wywali Carbona :?: Ściągnij to http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ributable+ i zainstaluj, może pomóc.

Oraz to:

http://www.microsoft.com/downloads/deta … layLang=pl

Mam problem z instalacją Visty prosze o pomoc pisać na gg 11204370

Dodane 02.03.2009 (Pn) 20:07

Mam problem z instalacją Visty prosze o pomoc pisać na gg 11204370