Nie mogę zainstalować aplikacji .msi - Instalator Windows

Witam, to mój pierwszy post, od którego zaczynam przygode na tym forum.

Nie mogę instalować na Windows XP Professional aplikacjii *.msi. Dostaje komunikat o następującym błędzie:

“Nie można otworzyć pakietu instalacyjnego. Zweryfikuj, czy pakiet istnieje i czy masz do niego dostęp lub skontaktu się z producentem aplikacji w celu weryfikacji, czy to jest prawidłowy pakiet Instalatora Windows.”

Wcześniej próbowałem zainstalować Opere, na szczęście obyło się bez Instalatora Windows, gdyż w sieci były paczki “no-msi”, z Pythonem (bo właśnie to mam zamiar zainstalować), już nie jest tak różowo. Czy ktoś mi coś doradzi, da jakąś sugestie by uporać się z tym problemem? (Oczywiście paczki .msi były sprawdzane na innych komputerach i działały, w “usługach” również wszystko jest włączone). Z góry dziękuje.

Masz poprawkę zainstalowaną?

Zainstalowałem tę poprawke i…

…nic się nie zmieniło :-(.

Pokaż log z HijackThis. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Pokaż log z Combofix. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Logi dajesz na wklej.org lub wklej.eu a w poście Pokażesz tylko link.

http://www.wklej.org/id/53406/ - Hijackthis

Z Combofix miałem problemy :cry: Może tylko ten log się na coś zda. Chociaż nie bardzo rozumiem po co tę logi, wirusów żadnych nie mam, a głównie do tego używa się takowe oprogramowanie :wink: .

Jakie problemy? Możesz mieć wirusy choć masz antywira… :slight_smile:

Gawith Symphony ,

Pobierz narzędzie Windows Installer Clean UP, sprawdzisz w nim, czy nie masz resztek poprzednich instalatorów .msi programu których nie możesz zainstalować - usuwasz te resztki w tym programie, co winno uwolnić Cię od problemów związanych z kolejną instalacją.

Pozdrawiam

Niestety, nie mogę zainstalować żadnej aplikacji *.msi. Z combofix właśnie walcze, mam bardzo wolne łączę (3,8 KB/s) więc zbytnio nie mogę instalować nowych wersji Combofix co pare minut, ale chyba jestem już blisko.

Może pomoże => Sposoby rozwiązywania problemów z instalacją oprogramowania

To może być przyczyna Twoich problemów, brak jakichkolwiek aktualizacji systemu.

Na komputerze siostry, również bez aktualizacji każda instalka działa.

http://www.wklej.org/id/53874/ - Log Combofix