Nie mogę zainstalować avg tuneup - błąd podczas otwierania pliku dziennika instalacji

nie moge zainstalować tylko tego programu poniewaz wyskauje mi takie info 

 

‘błąd podczas otwierania pliku dziennika instalacji. sprawdź czy istnieje okreslona lokalizacja pilku’

Zawsze można pobrać instalkę tuneup na dysk i uruchomić fix it naprawa instalowania aplikacji z microsoftu. Zawsze jednak przestrzegam przed tym programem, bo zmienia bardzo rejestr i przy byle błędzie w systemie, rejestr jest uszkodzony. Bardzo ciężko się tuneup pozbyć i przywrócić wszystkie systemowe ustawienia w rejestrze. Ma chronione i ukryte pliki i foldery. Producent zadbał, żeby nie można się było pozbyć jego płatnego produktu. Niejeden wirus nie jest tak uciążliwy. Jeśli koniecznie chcesz ten program, to pobierz na dysk zainstaluj z pomocą fix it, o ile już nie masz blokady po poprzednich wersjach tego programu.

http://support.microsoft.com/mats/Program_Install_and_Uninstall/pl

nie mogę tego zainstalować przez ten program bo on wogóle nie widzi tego pliku instalacji,chyba jestem ziemniakiem

Pobrałeś instalator np na pulpit. Z prawokliku wybierz właściwości. Masz od góry - nazwa. Niżej jest ścieżka dostępu. Jeszcze niżej jest zwykle “odblokuj”.

Można poczytać, co microsoft przy okazji innej instalacji, napisał, gdy wystapił monit “sprawdź czy istnieje okreslona lokalizacja pilku”

Google mówi - chronometraż, czyli problemy pomiaru czasu. A zgadza Ci się czas systemowy z czasem z internetu?

http://time.is/

Fix it w problemach z zainstalowaniem wyświetla okno z drzewem folderów, czyli rozwijasz, dajesz na komputer, C, przykładowy pulpit i znajdujesz plik instalacyjny tuneup.

czas mi sie zgadza , nie otwiera mi sie zadne okno z drzewem folderów niestety…

Może cały problem jest w tym, skąd pobierasz tuneup i czy uruchamiasz instalację z PPM jako administrator. Na czas instalacji trzeba zamknąć antywirusa w na pasku obok zegara, czyli wyłączyć. W zależności od systemu - gdy masz np win7, to trzeba obniżyć poziom w centrum zabezpieczeń.

Miałeś już tuneup w systemie?

zrobiłem format i poszło.temat do zamknięcia