Nie mogę zainstalować avg tuneup - błąd podczas otwierania pliku dziennika instalacji


(joski) #1

nie moge zainstalować tylko tego programu poniewaz wyskauje mi takie info 

 

'błąd podczas otwierania pliku dziennika instalacji. sprawdź czy istnieje okreslona lokalizacja pilku'


(Bogdan_G) #2

Zawsze można pobrać instalkę tuneup na dysk i uruchomić fix it naprawa instalowania aplikacji z microsoftu. Zawsze jednak przestrzegam przed tym programem, bo zmienia bardzo rejestr i przy byle błędzie w systemie, rejestr jest uszkodzony. Bardzo ciężko się tuneup pozbyć i przywrócić wszystkie systemowe ustawienia w rejestrze. Ma chronione i ukryte pliki i foldery. Producent zadbał, żeby nie można się było pozbyć jego płatnego produktu. Niejeden wirus nie jest tak uciążliwy. Jeśli koniecznie chcesz ten program, to pobierz na dysk zainstaluj z pomocą fix it, o ile już nie masz blokady po poprzednich wersjach tego programu.

http://support.microsoft.com/mats/Program_Install_and_Uninstall/pl


(joski) #3

nie mogę tego zainstalować przez ten program bo on wogóle nie widzi tego pliku instalacji,chyba jestem ziemniakiem


(Bogdan_G) #4

Pobrałeś instalator np na pulpit. Z prawokliku wybierz właściwości. Masz od góry - nazwa. Niżej jest ścieżka dostępu. Jeszcze niżej jest zwykle “odblokuj”.

Można poczytać, co microsoft przy okazji innej instalacji, napisał, gdy wystapił monit “sprawdź czy istnieje okreslona lokalizacja pilku”

Google mówi - chronometraż, czyli problemy pomiaru czasu. A zgadza Ci się czas systemowy z czasem z internetu?

http://time.is/

Fix it w problemach z zainstalowaniem wyświetla okno z drzewem folderów, czyli rozwijasz, dajesz na komputer, C, przykładowy pulpit i znajdujesz plik instalacyjny tuneup.


(joski) #5

czas mi sie zgadza , nie otwiera mi sie zadne okno z drzewem folderów niestety…


(Bogdan_G) #6

Może cały problem jest w tym, skąd pobierasz tuneup i czy uruchamiasz instalację z PPM jako administrator. Na czas instalacji trzeba zamknąć antywirusa w na pasku obok zegara, czyli wyłączyć. W zależności od systemu - gdy masz np win7, to trzeba obniżyć poziom w centrum zabezpieczeń.

Miałeś już tuneup w systemie?


(joski) #7

zrobiłem format i poszło.temat do zamknięcia