Nie moge zainstalowac BROTHER-385C

Witam

Kupiłem urządzenie wielofunkcyjne jak w temacie, ale nie mogę do zainstalować. Wkładam CD do kompa, coś tam się instaluje, po chwili prosi abym podłączył urządzenie pod USB i je włączył. Robię tak, coś się instaluje i wyskakuje błąd, że urządzenie nie zostało poprawnie zainstalowane i z jego funkcjonowaniem mogą być problemy.

Na pasku zadań po prawej stronie pojawiło się:

3c7c3a5a67f41512m.jpg

A jak chce coś wydrukować to:

4b101e3a08e5028am.jpg

w menadżerze zdań nie ma żadnych błędów, ściągnąłem z strony producenta najnowsze sterowniki i nic to nie dało, proszę o pomoc.

dodam jeszcze że skaner działa, ale drukować się nie da ; /

Jesteś pewien, że pobrałeś odpowiednie sterowniki pod swój system?

Proponuję odinstalować sterowniki razem z oprogramowaniem.

Upewnij się, że drukarka jest wyłączona.

Zainstaluj oprogramowanie - najlepiej pobierz wersję “Pełny sterownik i pakiet oprogramowania” ze strony Brother.

Po instalacji włącz drukarkę przyciskiem na jej obudowie.

Aha. Taka moja porada. Bo raz zawaliłem u siebie tą sprawę.

Miałem ją włączoną do listwy zasilającej takiej z wbudowanym przyciskiem. Mam takiego schiza że zawsze na noc wyłączałem ją no i tym samym wyłączała się drukarka. Kilka dni nie odpalałem kompa więc listwa była wyłączona i drukarka też. Potem jak przyszło drukować to pojawił się problem z jakością wydruku. Okazało się że tusz zasechł na głowicy i musiałem ją w ramach gwarancji oddać do serwisu.

Dlatego od tamtej pory mam ją podłączoną do gniazdka (w ścianie) i codziennie sama o jakiejś tam porze dnia włącza się na minutkę i przeczyszcza głowicę. Także fajne sprzęcicho, ale tutaj trzeba uważać.