Nie mogę zainstalować EA Desktop

Witam. Mam lapka z win 10, aktualizacje wstrzymane na 30 dni. Mam wykupionego game passa w aplikacji Xbox. Chciałem zagrać w konkretną grę, lecz potrzebna jest aplikacja EA Desktop. Najpierw aplikacja się pobiera, potem przy końcu instalacji wyskakuje błąd. Czytałem jakieś zagraniczne tematy i tam był link do ręcznej instalki tej apki. Pobrałem instalkę, próbowałem zainstalować, ale pod koniec też wyskakuje błąd ( tu, że nie mam uprawnień ). Co robić? Proszę o pomoc.

PS: tą ręczna instalka jakaś dziwna, pod PPM były opcje zainstaluj, napraw, odinstaluj.

Musisz instalować z prawami administratora.
" Jeśli używasz komputera PC, sprawdź, czy na pewno uruchamiasz aplikację EA Desktop z uprawnieniami administratora. Na koniec dodaj programy EADesktop.exe, EALauncher.exe i EABackgroundService.exe do list wyjątków programu antywirusowego i zapory sieciowej (firewalla)".
https://help.ea.com/pl-pl/help/ea/ea-desktop/download-install-update-ea-desktop-app/

Instalator „*.MSI” po prostu nie ma standardowo „uruchom jako administrator”, powinien w trakcie dopytać jak ktoś dodał to.

Wtedy może z poziomu CMD uruchomionego jako administrator go uruchamiaj lub z menadżera procesów w trybie rozwiniętym:

  • plik
  • uruchom nowe zadanie
  • zaznacz by uruchomić z uprawnieniami administratora.

Bardzo opcjonalnie może działa Ctrl + Shft + Enter na zaznaczonym pliku…

Takie coś wyskakuje. Tej instalki ręcznej nie mogę uruchomić w trybie administratora. Zaznaczam plik → narzędzia aplikacji → uruchom jako administrator jest zacienione (nie da się).
Skrót klawiszów chyba też nie działa bo ten sam błąd wyskoczył.

No to może jeszcze infekcja utrudniająca instalacje (np. uszkadzająca większość usług Windows) jak nie to nie inny antywirus lub wbudowywany defender.

Ta aplikacja jest jeszcze chyba w wersji beta, na tej stronie wsparcia najlepiej zadawać do nich konkretne pytania, dlaczego nie chce się zainstalować.
https://help.ea.com/pl-pl/help/ea/ea-desktop/download-install-update-ea-desktop-app/#instalacja