Nie mogę zainstalowac flasha(zmienic nazwy dysku):(

Przy instalacji wyskakuje mi takie coś “Nie masz wystarczającej ilości miejsca na dysku do ukończenia instalacji. Zwolnij 5000kb i spróbuj później”, kiedy mam dobre 200 Gb wolnego. Czytając w necie doczytałem się do tego że flash musi by zainstalowany na partycji c, kiedy ja mam tak pomieszane partycje że Windows jest na dysku J a dyski C, D, E… zarezerwowane są dla czytnika kart, H i I dal reszty partycji:/ Jednak to nie wszystko . Z tej strony:

http://support.microsoft.com/kb/307844

dowiedziałem się ze mogę zmienić nazwę dysku, to tu wyskoczył mi następny problem:( mianowicie nie mogę zaznaczy radio buttona “przypisz następującą literę dysku po prostu” nie jest enabled;/

Proszę o pomoc

heh nieźle masz namieszane. ale z tego ci piszesz to raczej będzie ciężko coś zrobić. Możesz zmieniać literki ale nie ma pewności że po rozruchu komputera znajdzie on sobie windowsa. do odważnych świat należy. program Gparted(ściągniesz z DP)lub partition magic(też na DP).

Sorry jeśli poczujesz się urażony ale widać że nie umiesz instalować systemu, Instaluje się na c: lub w innych przypadkach na pierwszej lepszej a nie na j(może jeszcze z:). Mówię tu jeśli ma dysku zainstalowany jest tylko jeden system.

Instalowałem 1 raz na czystego kompa, dostałem nowego to raczej nie patrzyłem chciałem jak najszybciej mieć z zainstalowanego win:P no i narobiłem, ale problem naprawiłem za pomocą Regedt32.exe. i Regedt.exe.

coś kręcisz. jak się instaluje pierwszy raz i am surową partycje to pierwsza partycja tworzy się c:. Więc skąd wzięła Ci się literka j: to nie wiem