Nie mogę zainstalować flashblocka

Dziś rano, zainstalowałem od nowa Windowsa. Następnie zainstalowałem FF w wersji 3.5.3, po czym zaktualizowałem go do 3.5.4. Po czym zainstalowałem następujące dodtaki: Adblock, Adblock Plus Filter Uploader 2.0, Adblock Filterset.G Updater 0.5 , Adblock Plus: Element Hiding Helper 1.0.6 oraz PDF Download. Następnie, kliknąłem uruchom ponownie program firefox. Po chwili, przypomniało mi się, że nie zainstalowałem flashblocka. Flashblock ściągnął się bez problemów. Ponownie kliknąłem na uruchom FF ponownie. FF się uruchomił, wchodzę na Youtuba, wpisuję np. Funky Polak - Pamiętaj, klikam na linka, a piosenka od razu się odtwarza. Dlaczego nie mogę zainstalować flashblocka?

Spróbuj uruchomić ponownie komputer i ponownie spróbować zainstalować Flashblocka.

To chyba raczej nic nie da, ponieważ próbowałem zainstalować go chyba z 10 razy i za każdym razem, próba kończyła się niepowodzeniem. :frowning:

Ale bez restartowania komputera?

Zainstalowałem od nowa liska i wszystko jest w porządku. Mimo wszystko, dzienx za pomoc :slight_smile: