Nie Moge zainstalowac Java POMOCY!:(

Witam wszytkich nie moge zainstalowac na moim komputerze Javy wogole probowalam wielo krotnie ale nic http://java.com/pl/download/manual.jsp z tad sciagalam i innych zrudel ale na marne. Jak sciagnme istaluje sie ale na koniec wyskakuje komunikat ''Java update will automatic by downloaded to privide you with the latest features and securiti improvements. to change this ess java.com/autoupdate POMOCY! !!

http://www.dobreprogramy.pl/Java-SE,Pro … 13186.html

sztybelek2911 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

nadal to samo;(

Odinstaluj Javę, którą masz obecnie zainstalowaną, następnie posprzątaj w systemie, pomocny do tego będzie program np. CCleaner i dopiero ponownie spróbuj zainstalować Javę.

Nie używam “naszej klasy” ale jestem prawie pewny, że Java na tej stronie jest zbyteczna, ewentualnie masz problem z JavaScript a nie z Javą (to dwie całkiem inne sprawy chociaż ich nazwy są podobne)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Java

http://pl.wikipedia.org/wiki/Javascript

Zainstaluj przeglądarkę Firefox, ma bardzo ciekawą pomocną funkcje - sprawdzanie poprawności pisowni, jestem przekonany, że bardzo Ci się przyda oraz może być lekarstwem na problem z JavaScript;-)

Kurcze no nie chce sie zainstalowac;(

Ale co nie chce się zainstalować? Java czy Firefox, który Ci poleciłem? Sprawdź na innej przeglądarce niż ta, którą używasz obecnie (pewnie jest to IE) czy problem ze stronami nadal występuje. Jestem prawie pewien, że do przeglądania “naszej klasy” jawa jest niepotrzebna.

To jest komunikat o niepowodzeniu instalacji ??

On informuje tylko, że JAVA będzie się automatycznie aktualizować. Myślę, że JAVA zainstalowała Ci się poprawnie. Doinstaluj jeszcze Flash Playera do przeglądarki.

Flash Playera nawet to mi sie nie chce zainstalowac;(

Skoro masz takie negatywne podejście oraz nie czytasz dokładnie i ze zrozumieniem tego co inni Ci podpowiadają, nie umiesz/nie chcesz opisywać dokładnie problemu i jego objawów, nie zwracasz uwagi na to co moderator napisał, robisz straszne błędy, to w jakim celu zawracasz nam głowę i zajmujesz nasz czas?