Nie mogę zainstalować Malwarebytes - uruchom ponownie komputer

Ściągnąłem Malwarebytes z oficjalnej strony. Problem w tym, że przy próbie instalacji Malwarebytes dostaję komunikat o treści “musisz ponownie uruchomić komputer, aby zakończyć instalację; zapisz otwarte pliki i zamknij wszystkie programy”. Otóż, uruchamiałem komputer nawet 2 razy a komunikat wciąż pojawia się.
Bez%C2%A0tytu%C5%82u

Wg. programu Malwarebytes Clean Uninstall Tool, Malwarebytes nie jest zainstalowany na komputerze;

Może kolejne wadliwe wydanie.

A kto tam wie. Kilka lat instaluję te oprogramowanie i instalacja zawsze przechodziła, ale nie dziś.

Hej,

Program uruchamiasz z podwyższonymi uprawnieniami, czyli klikając prawym i wybierając polecenie Uruchom jako administrator?

Pozdrawiam,
Dimatheus

Brak słów na to, co się stało. Po tym jak uruchomiłem system ponownie, Malwarebytes zainstalował się “po cichu”. Jest nawet widoczny w rejestrze i całej reszcie…

1 polubienie

Ja w takich sytuacjach, stosuje najpierw skanowanie adwcleaner_7.3

Oczywiście, ale system był świeżo po formacie. A żeby było ciekawiej, zainstalowałem Win10, 1903.

Mam ten sam problem, ale po resecie nic się nie instaluje “po ciuchu”

Spróbuj aktualizacji do Windows 20H2?

Albo instaluj z pomocą tego: https://www.malwarebytes.com/chameleon/

powiedziałbym, że pomóc może przy mocno zawirusowanym systemie jak infekcje wykrywają malwarebytes.

Dokładnie. Więc najlepiej przeskanować system w trybie awaryjnym na przykład przy pomocy Dr.Web CureIt!