Nie mogę zainstalować Microsoft Office 2007 - błędy arc. CAB

Chciałem zainstalować MS Office 2007 (oryginalny) na mojej w miarę świeżej Viście z SP2, ale przy instalacji wyskakuje mi coś takiego:

80685389.jpg

Lub coś takiego:

bd3.jpg

Wyskakiwał mi też błąd z plikiem HomeSrWW.cab

W każdym razie, gdy kliknę “Ponów próbę” komunikat ciągle wyskakuje, a po wybraniu anuluj cofa instalację i pojawia się okienko o niepowodzeniu instalacji, a gdy je zamknę wyskakuje mi komunikat:

bd2i.jpg

Co się dzieje i jak zainstalować ten MS Office. Płyta jest sprawna - nie ma ani jednej ryski. Poza tym pożyczyłem płytę z Office od kolegi (również oryginalna) i było to samo.

Brudny laser w napędzie CD? Uszkodzona taśma sygnałowa? Jak Twoja płyta sprawuje się u kolegi?

Tylko, że wszystkie inne płyty działają. Dodam, że ten kolega dał mi również zawartość swojej płyty na pendriva, więc omijałem mój napęd.

Poza tym kiedyś pamiętam, że miałem to samo, więc przeinstalowałem system i gdy od razu po instalacji zacząłem instalować Office on się zainstalował.

Nie wiem czy to ma coś do rzeczy,masz patchowany system,jakieś nowe skóry itd?Bo ja właśnie odkryłem że mój Office wygląda jak Win98 :slight_smile: ,mam styl niecertyfikowany,może to u Ciebie krzaczy?

Nic nie było patchowane - pracuję na oryginalnym stylu Aero.