Nie moge zainstalować myszy iBox

Niedawno dostałem mysz komputerową fimy iBox bezprzewodową.W skład pudelka wchodziło mysz bezprzewodowa,jakieś okrągłe uczadzenie które się podłączało do wejścia dla myszy i instrukcja.Nistety nie mam pudełka a z tyłu urządzenia było napisane RECEIVER zaś myszy RF OPTICAL MOUSE.Chciałem ją podłączyć więc:

1.Do gniazda na mysz podłączyłem owe urzadzenie

2.Zapaliła się zielona kontrolka

3.Do bezprzewodowej myszy wsadziłem baterie i laser zaczął działać jednakże nic się na ekranie nie działo,system nawet nie wykrył nowego urządzenia.

4.Więc zainstalowałem sterowniki,ale to nic nie dało.

Proszę o pomoc jak mam podłączyć urzadzenie żeby działało.

A podłaczyłeś odobiornik napewno w gniazdo od myszy?? Może pomyliłeś z gniazdem klawiatury?? Jeżeli nie to wygląda, że odbiornik jest zepsuty. Chyba, że masz jakaś jeszcze funkcje nawiązywania kontaktu z myszą na odbiorniku. Sprawdź jeszcze w menadżer urządzeń, czy masz zakładke mysz z aktywną myszką. Po za tym podaj jeszcze dokładny model tej myszki…

Na pewno podłaczyłem do gniazda myszy,model myszki to iBox NEMO 110

Nie odpowiedziałeś na reszte moich pytań… Ale tak jak pisałem prawdopodobnie odbiornik nie działa. A i jeszcze jedno pytanie inne myszki działają podpięte pod to gniazdo??

Nie mam innych funkcji nawiązywania kontaktu między myszką a odbiornikiem,tylko kominikacja radiowa.Inne myszki działaja.

Sprawdź czy odbiornik i myszka pracują na tych samych falach (w większości myszek masz przełącznik między dwoma trybami).

W tej żadnego przelącznika nie ma więc chyba pracują na tych samych falach

Ciagle nie odpisałeś mi czy wykrywa Ci myszke w menadżerze zadań…

Niestety nie wykrywa

Sprzęt do wymiany… Prawdopodobnie zepsuty nadajnik.

…Trudno,dziękuje za pomoc.