Nie moge zainstalować myszy iBox


(Zuberator) #1

Niedawno dostałem mysz komputerową fimy iBox bezprzewodową.W skład pudelka wchodziło mysz bezprzewodowa,jakieś okrągłe uczadzenie które się podłączało do wejścia dla myszy i instrukcja.Nistety nie mam pudełka a z tyłu urządzenia było napisane RECEIVER zaś myszy RF OPTICAL MOUSE.Chciałem ją podłączyć więc:

1.Do gniazda na mysz podłączyłem owe urzadzenie

2.Zapaliła się zielona kontrolka

3.Do bezprzewodowej myszy wsadziłem baterie i laser zaczął działać jednakże nic się na ekranie nie działo,system nawet nie wykrył nowego urządzenia.

4.Więc zainstalowałem sterowniki,ale to nic nie dało.

Proszę o pomoc jak mam podłączyć urzadzenie żeby działało.


(Angelo_7) #2

A podłaczyłeś odobiornik napewno w gniazdo od myszy?? Może pomyliłeś z gniazdem klawiatury?? Jeżeli nie to wygląda, że odbiornik jest zepsuty. Chyba, że masz jakaś jeszcze funkcje nawiązywania kontaktu z myszą na odbiorniku. Sprawdź jeszcze w menadżer urządzeń, czy masz zakładke mysz z aktywną myszką. Po za tym podaj jeszcze dokładny model tej myszki....


(Zuberator) #3

Na pewno podłaczyłem do gniazda myszy,model myszki to iBox NEMO 110


(Angelo_7) #4

Nie odpowiedziałeś na reszte moich pytań... Ale tak jak pisałem prawdopodobnie odbiornik nie działa. A i jeszcze jedno pytanie inne myszki działają podpięte pod to gniazdo??


(Zuberator) #5

Nie mam innych funkcji nawiązywania kontaktu między myszką a odbiornikiem,tylko kominikacja radiowa.Inne myszki działaja.


(Inferno Pl) #6

Sprawdź czy odbiornik i myszka pracują na tych samych falach (w większości myszek masz przełącznik między dwoma trybami).


(Zuberator) #7

W tej żadnego przelącznika nie ma więc chyba pracują na tych samych falach


(Angelo_7) #8

Ciagle nie odpisałeś mi czy wykrywa Ci myszke w menadżerze zadań...


(Zuberator) #9

Niestety nie wykrywa


(Angelo_7) #10

Sprzęt do wymiany... Prawdopodobnie zepsuty nadajnik.


(Zuberator) #11

...Trudno,dziękuje za pomoc.