Nie moge zainstalowac neostrady TP... Czemu?

Witam!! Powiedzcie mi czemu nie moge zainstalowac neostrady tp… Zrobiłem formatowanie koputera zainstalowałem wszystkie sterowniki jest oki… Chce zainstalowac neostrade wkładam płytke uruchamia sie ta cała stronka najpier instaluje ta licencje potem klikam dalej wyskakuje okinko takie niebieskie zę niby instalacja… zaraz wyskakuj okinko żebym wybral sobie język albo polski albo angielski i po 2s. znika… i rób sobie chłopie co chcesz…

Ktos coś na ten temat wie mozę ?

jest to modem speedtouch 330

zyrafa145 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zainstaluj sam modem bez pakietu neostrady i jakimś programikiem typu AutoConnect to obsłuż. Ja tak działam z neostrada. Jak to zrobić? Wygoogle’uj :slight_smile:

Jaki masz system? Jeżeli Win7, to możliwe, że tak się dzieje ponieważ ten modem z tym systemem bardzo się gryzie, co skutkuje różnymi błędami i BSOD-ami. Jeżeli tak jest, to albo zaoptrz się w inny modem/router albo niech TP Ci wymieni na inny. :slight_smile:

ja mam windowsa xP wczesniej normalnie działało ale zrobiłem formatowanie i teraz nie chce sie zainstalować :slight_smile:

Ale podziękował (marek187) zobacze z tym programem co mówiłeś… :slight_smile:

Dyslekcje mam :smiley: nie emocjuj sie tam już zmienie :slight_smile: