Nie moge zainstalowac sciagnietych plikow

WItam! Kupilem Laptopa w USA z systemem operacyjnym Microsoft Vista i mam problem z instalowaniem plikow sciagnietych z internetu. Np jak probuje zainstalowac program ALLPlayer pokazuje mi sie komunikat: The setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program. Wydaje mi sie ze jest tu problem z autentycznoscia. Czy jest mozliwosc ze system blokuje instalowanie takich plikow albo program antywirusowy, moze trzeba cos pozmieniac w ustawieniach internetowych? Czy ktos mi moze pomoc w rozwiazaniu tego problemu? Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Przy próbie instalacji jakiegokolwiek programu pojawia się ten komunikat ? Próbowałeś pobrać programy z innego źródła ?

Możliwe, że plik nie ściągnął się do końca. Pobierz raz jeszcze plik zwracając uwagę na jego rozmiar.

ALLPlayer 3.4.6.2 => http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … er+3.4.6.2

Rozmiar: 2 459 kB (przed chwilą pobrałem, rozmiar: 2,40 MB (bajtów: 2 518 360); na dysku: 2,40 MB (bajtów: 2 519 040); możesz to sprawdzić klikając we Właściwości pliku).

Dostajesz informację, że plik jest nie ściągnięty do końca. Spróbuj go ponownie ściągnąć.

Ewentualnie możesz przeczyścić rejestr Ccleanerem i dopiero ściągnąć ponownie.

A czym ściągasz? Firefox czasem uszkadza ściągane pliki.

Sputi , a jaki masz program antywirusowy…?

Nie krzycz, używaj polskich znaków, opcja edytuj i popraw. OTy kosmos.JNJN

Spróbuj inną przeglądarką.(czasem pliki .exe ściągają się i nawet pisze że jest już 100% a w opisie brakuje kilkudziesięciu/kilkuset/kilku tysięcy bitów).

A czy uruchamiasz instalację jako administrator?

Dziekuje za pomoc pliki nie sciagaly sie do konca tak jak piszecie i to był najprawdopodobniej problem. Nie mogłem pisać polskich znaków bo byłem w stanach :slight_smile: pozdrawiam i zamykam temat.