Nie mogę zainstalować skype!

Witam jestem nowy na tym forum więc wszystkich WITAM! - mam problem z instalacją skype, a wyglada to tak: mam już instalkę sciągniętą więc włączam ją": daje tam krok po kroku wybieram język i daje “Zgadzam się- instaluj” i zaczyna się instalować… - gdy już jest mniej więcej 6-7% kasują się procenty i zaczyna od nowa się instalować. I tak by działo się w kółko, aż się nie wyłączy. Wie ktoś o co chodzi? Pomóżcie:)

Instalujesz po raz pierwszy, czy na poprzednią wersję? Spróbuj może jakiejś wcześniejszej wersji.

tak instaluje po raz pierwszy skype na moim kompie. :?

Witam

Pobierz i zainstaluj CCleaner 3.01.1327 z naszego vortalu klikając na odnośnik.Uruchom ccleaner > narzędzia > przeglądnij czy aby się coś nie zainstalowało , jeśli tak odinstaluj , następnie wybierz rejestr > skanuj by znaleźć problemy > napraw zaznaczone problemy > nie > napraw wszystkie zanzaczone problemy > zamknij. Pobierz klikając na odnośnik Skype z naszego vortalu , zainstaluj.Daj znać czy pomogło.

kodakowski , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif