Nie moge zainstalować Skype


(showmen) #1

Koniecznie muszę zainstalować Skype lecz żaden nie chce mi się zainstalować. Chodzi mi zarówno o taki 1 MB który podczas instalowania jeszcze ściąga sobie oraz o taki 24MB, który powinien już wszystko mieć w sobie.

Oto ten komunikat:

http://www.xs.to/photo/104882


(system) #2

Jeśli masz już zainstalowaną jakąkolwiek wersję, to odinstaluj! Następnie pobierz stąd: http://www.majorgeeks.com/Skype_d4245.html i zainstaluj.


(showmen) #3

Pobrałem taką wersje tylko, że z naszego forum i nie działa, czy jest sens instalować tamtą wersje z tego linku?


(system) #4

Owszem, sens jest, ponieważ to są zupełnie inne instalatory. Dlatego nie od rzeczy polecałem. Jednak zainstalowaną już wersję należy odinstalować!


(showmen) #5

Poraj wielkie dzięki dla Ciebie, prawie zainstalowałem dzisiaj ok 6 wersji Skype z różnych stron, w tym ze strony producenta i żadna nie chciała ruszyć. Ta jako jedyna ruszyła za 1 razem. Mówiąc szczerze byłem bardzo oporny przed instalacją jej i nie wierzyłem, że ta ruszy. Co mogę więcej dodać ..... jeszcze raz dziękuje, przesyłam pozdrowienia. A temat uważam za zamknięty! !!


(system) #6

Ponieważ ta jest oparta na instalatorze Microsoftu (msi), natomiast pozostałe na instalatorze firmy danej aplikacji (exe). Zresztą ja sam zauważyłem te trudności z instalacją Skype także u siebie, dlatego poszukiwałem wersji z instalatorem ".msi" i mogłem potem Ci to polecić z pełnym przekonaniem, że zadziała.