Nie mogę zainstalować Sony Ericsson PC Suite

Mam SE K750i, do tego kabel USB. Niedawno wszystko było w porządku, ale kilka dni temu telefon nie został wykryty przez program, tylko przez Windowsa. Postanowiłem zainstalować soft jeszcze raz, ale instalacja znika w momencie “Trwa instalacja programu…”. Kilka razy próbowałem i nic. Spróbowałem jeszcze zainstalować sterowniki USB, ale też sie nie udało, bo tel jest wykrywany jako Sony Eri Memory Stick USB Device i nie ma jak zainstalowac tych sterowników. W związku z tym pytanie: co zrobić, aby znowu dało się zainstalować Sony Ericsson PC Suite, albo chociaż sterowniki do kabla, żeby tel był wykrywany w innych programach?

odinstaluj w menadżerze urządzeń masz tam coć na żółto? ,to vista czy xp ? Sony Ericsson PC Suite nowa wersja? a próbowałeś MyPhoneExplorer 1.7.0

1 polubienie

Nic nie ma na żółto, a tel jest jako wolumin. Mam XP SP3 i najnowsza wersje softu. Zaraz wybróbuję Twoją propozycję.

to znaczy że połączenie masz ,skoro tel jest jako wolumin problem jest z pc suite a swoją drogą to według mnie MyPhoneExplorer jesto niebo lepszy :slight_smile: a tu w razie czego same stery ,tylko przeczytaj najpierw co i jak robićprzy instalacji http://www.sonyericsson.com/cws/support … c=pl&lc=pl

Telefon niespodziewanie nie został normalnie wykryty, przez co zainstalowałem stery na USB i ww program wykrył telefon. Później jeszcze spróbuje coś zrobic z PC Suite. Dzięki za pomoc.

Na kłopoty z instalacją Pc Suite użyj narzędzia Windows Installer CleanUp Utility.