Nie mogę zainstalować SP1 Win7 - komp zwolnił


(Arkch) #1

Witam, jak w temacie, zaczęło się od tego, że nie mogę zainstalować sp1 do win7 x32. Teraz komputer zauważalnie zwolnił.

Poniżej logi OTL:

OTL - http://wklej.org/id/1139914/

Extras - http://wklej.org/id/1139915/


(IPSEN) #2

Zobacz-http://windows.microsoft.com/troubleshootwindows7sp1


(Arkch) #3

Tak tam już byłem - niestety nic nie pomogło. Service Pack normalnie zaczyna się instalować, po czym wyskakuje komunikat o niemożności ukończenia instalacji i zostanie ona zamknięta.

Stąd też mój wpis i logi - obawiam się, że może to być wina jakiegoś złośliwego oprogramowania lub jakiś pozostałości. MS Security Essential jest akutalny i skanowanie nic nie wykrywa.


(IPSEN) #4

A spróbuj to-http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows7/troubleshoot-problems-with-installing-updates- uruchom fix-a, wyłączc na chwilę MS Security Essential


(Arkch) #5

Nic z tego niestety :(. Service Pack się instalował, po czym trwała konfiguracja podczas ponownego uruchamiania i zakończyła się niepowodzeniem.


(IPSEN) #6

Pobierałeś z tej strony-http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=5842


(Arkch) #7

Tak próbowałem zarówno poprzez witrynę Windows Update jak i bezpośrednio pobierałem dodatek SP1 i jedno i drugie nie chce się zainstalować. Jestem w trakcie skanowania MalwareBytes. Dam znać jak ukończy się. Martwi, mnie to, iż komputer strasznie zwolnił.

Malwarbytes znalazł tylko niegroźne rzeczy, które usunął. Komp niestety dalej chodzi wolno i sp1 nie daje się zainstalować.


(Atronics) #8

czy nie wyskakuje ci jakiś błąd z tym związany ?

http://support.microsoft.com/kb/947821