Nie mogę zainstalować sterownik nvidia

Witam , dzisiaj uznałem że zresetuje swój komputer do stanu początkowego , wszystko poszło bez problemu . Zauważyłem że mam nieaktualny sterownik do karty NVIDIA GEFORCE GT730 DDR3 2gb. podczas instalacji piszę że nie wykryto odpowiedniego sprzętu graficznego oraz że ten sterownik nie jest zgodny z tą wersją systemu windows . Proszę o pomoc . Załączam ss komunikatu

http://pl.download.nvidia.com/Windows/451.67/451.67-desktop-win10-64bit-international-dch-whql.exe

Ten instalowałeś?

Dla tego sterownika musisz mieć win 1809 (chyba) albo 1903 - Na wcześniejszy nie pójdzie

mam wersję 1909 image

Jeżeli ci nie pójdzie na sterowniku od kolegi DCH to ona może być z rodziny Femini i wtedy sterowniki kończą sie na 391.35
A to jest komputer czy laptop?
A przepraszam ? Ty tego windowsa nie zarejestrowałeś czy go kupiłeś na bazarze - Bo pokazujesz jakiś zaprawdę dziwny obrazek :worried:

nie nie to 2 letni pc z media expert a ten obraz to tak niechcący wyszedł xD , jak sprawdzić czy to z rodziny Femini ?

tak

Czy po przywróceniu systemu do stanu początkowego instalowałeś jakieś aktualizacje?
Jeśli tak spróbuj odinstalować KB4532695 i wtedy zainstaluj sterownik NVidii.
Jeśli to nie pomoże to spróbuj jeszcze odinstalować KB4535996.
Nie gwarantuję sukcesu bo wiele osób zgłaszało takie problemy. W ostateczności trzeba będzie instalować system od nowa.

przepraszam którą aktualizację mam usunąć ?

Zaintaluj najpier ten 425.31 Oczywiście mam nadzieje ze ty instalujesz sterowniki dla wersji 720M a nie 720. Jak ci nie pójdzie to sciągnij GPU-Z i pokaż oznaczenie karty

nie posiadam notebooka a chyba wersje m są na notebooka i mam gt 730 , zaraz wyślę ss

Można jeszcze spróbować tego:

  1. Uruchamiasz kompa w trybie awaryjnym
  2. Uruchamiasz Display Driver Uninstaller


3) Restart i w trybie normalnym instalujesz sterowniki.

To jest normalna karta Za z MSI GF63 NVIDIA 1050Ti miałem podobny problem i zaistalowałem 417.22 na typ poszedł