Nie mogę zainstalować sterownika ekranu ATI

Ściągnąłem sobie Catalyst 9.11 Hotfix AGP dla Windowsa XP i wyskakuje mi Menedżer instalacji [w poprzednich wersjach go nie było] i po instalacji sterowników pokazuje się dziennik w , którym pisze , że Sterownik ekranu ATI nie został zainstalowany z powodu “pakiet sterownika nie jest podpisany” nie wiem co mam na to poradzić , a wersje 9.10 usunąłem i znaleźć z powrotem w necie nie mogę :confused:

http://www.sapphiretech.com/presentation/downloads/download_index_01.aspx?psn=0006

Wybierasz wersję 9.10 i klikasz na dyskietkę. :slight_smile:

Jaką mas serię karty ?,najnowsze sterowniki nie działają ze starszymi kartami grafiki,możliwe że poprzedni sterownik nie jest do końca usunięty

Ok , zainstalowałem 9.10 i jakoś śmiga :]

Siema ja mam taki problem ze sterownikami do Ati Radeon 3650 HD AGp DDR bo mam plytke cala z tymi sterownikami i jak instaluje to wyskakujemi cos takiego ze sterowniki nie sa testowane :oops: i jest do wybrania zatrzymaj instalacje albo kontyłuj mino to , jak zainstaluje to jak gram w css to zacina mi sie dziwięk i wychodzi z gry i pisze ''wystąpil błąd z aplikacja hl2.exe i to samo jest ze wszystkimi grami jakimi gram. Prosze o pomoc pozdro

Ściagnij sobie wersję 9.10 i jak ci się pokaże że nietestowane to kliknij na mimo to kontynuuj. Sterowniki z płyty od karty graficznej są już lekko przestarzałe i mogą nie obsługiwać poprawnie niektórych gier.

Witam mam taki sam problem co Prime66 i mam dokładnie tą samą kartę graficzną tylko że kiedy ściągnąłem 9.10 i chciałem zainstalować to pojawiło mi się pod koniec że te sterowniki nie obsługują mojej karty graficznej (mam Radeon 3650 HD AGp DDR) i wyłączyło mi instalacje chociaż wciskałem mimo to kontynuuj a i jeszcze kiedyś miałem ten sam problem ale wcześniej zainstalowałem pełno innych sterów (tak z 5 wersji :lol: ) i ściągnąłem 9.10 i wszystko dobrze chodziło teraz już nic nie wiem więc proszę o szybką pomoc Pozdro

Spróbuj z najnowszymi sterami:

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

ściągam ale z sapphiretech mam kompa świeżo po formacie instalne se jutro rano jak by co napisze czy zadziała :smiley:

Dodane 09.04.2010 (Pt) 23:12

polecam 10.1 zainstalowałem i w dzienniku było wszystko na powodzeniu dziękuje i pozdrawiam