Nie mogę zainstalować sterowników do katy graficznej Help

(Kubakosmal) #1

Nie mogę zainstalować sterowników do karty graficznej pobieram odpowiednie z oficjalnej strony i kiedy chce je otworzyć wyskakuje mi błąd (bez tytułu.bmp). Nie wiem co robić próbowałem pobierać inne rodzaje sterowników i nic nie pomogło. 

(tosiekbu) #2

Witam.

Zainstalowałeś sterowniki do chipsetu

(Kubakosmal) #3

Oczywiście, że tak

(mrFreeze) #4

Sprawdź rozmiar ściągniętego instalatora. Myślę, że źle pobrany ma 255MB?

(Kubakosmal) #5

Ma tyle każdy z nich ma tyle bo pobrałem kilka ale żadnego z nich nie byłem z stanie otworzyć bo kiedy próbowałem to zrobić wyskakiwał wspomniany wcześniej błąd.

(mrFreeze) #6

Rozumiem, że masz na kompie WinXP? Czy system posiada SP3?

(cinkibolek) #7

Szukam szukam i nie mogę znaleźć co to za karta firmy Help. To jest coś na Nvidii oparte?

(Kubakosmal) #8

Tak. Kiedy wcześniej formatowałem system wszystko działało normalnie wszystkie sterowniki instalowały się prawidłowo. 

(mrFreeze) #9

Też mnie to dziwi ale może po prostu nowsze instalatory NVidii wymagają SP3 tego nie wiem więc nie mówię, że tak. Spróbuj może najpierw aktualizacji systemu a następnie ewentualnie starszej wersji sterownika. Nie odpowiedziałeś czy system posiada SP3?

(Kubakosmal) #10

Tak system posiada sp3 i kiedy wcześniej instalowałem wszystko było dobrze a teraz coś się zrobiło

(mrFreeze) #11

Masz jakiegoś antywirusa może go wyłącz na czas instalacji sterownika. Dziwne naprawdę powiem szczerze. Może system się źle zainstalował?

(Kubakosmal) #12

w sumie jutro mam czas przeinstaluje go od nowa i spróbuje jeszcze raz :slight_smile: dzięki za pomoc