Nie mogę zainstalować sterowników do katy graficznej Help

Nie mogę zainstalować sterowników do karty graficznej pobieram odpowiednie z oficjalnej strony i kiedy chce je otworzyć wyskakuje mi błąd (bez tytułu.bmp). Nie wiem co robić próbowałem pobierać inne rodzaje sterowników i nic nie pomogło. 

Witam.

 

Zainstalowałeś sterowniki do chipsetu

Oczywiście, że tak

Sprawdź rozmiar ściągniętego instalatora. Myślę, że źle pobrany ma 255MB?

Ma tyle każdy z nich ma tyle bo pobrałem kilka ale żadnego z nich nie byłem z stanie otworzyć bo kiedy próbowałem to zrobić wyskakiwał wspomniany wcześniej błąd.

Rozumiem, że masz na kompie WinXP? Czy system posiada SP3?

Szukam szukam i nie mogę znaleźć co to za karta firmy Help. To jest coś na Nvidii oparte?

Tak. Kiedy wcześniej formatowałem system wszystko działało normalnie wszystkie sterowniki instalowały się prawidłowo. 

Też mnie to dziwi ale może po prostu nowsze instalatory NVidii wymagają SP3 tego nie wiem więc nie mówię, że tak. Spróbuj może najpierw aktualizacji systemu a następnie ewentualnie starszej wersji sterownika. Nie odpowiedziałeś czy system posiada SP3?

Tak system posiada sp3 i kiedy wcześniej instalowałem wszystko było dobrze a teraz coś się zrobiło

Masz jakiegoś antywirusa może go wyłącz na czas instalacji sterownika. Dziwne naprawdę powiem szczerze. Może system się źle zainstalował?

w sumie jutro mam czas przeinstaluje go od nowa i spróbuje jeszcze raz :slight_smile: dzięki za pomoc