Nie mogę zainstalować sterowników LEXMARK X1190, windows7

Witam.

Mam problem ze sterownikami do drukarki Lexmark X1190.

Nie mogę znaleźć takich, które działałyby poprawnie na laptopie TOSHIBA z systemem windows7x86 (tak wiem, że to to samo co x32 i wiem, że te pod viste x32 powinny działać). Za każdym razem gdy instaluję sterownik wszystko jest niby w porządku, instalacja trwa, a kiedy się kończy na pulpicie nie pojawia się ikona, gdy wchodzę w menu START w folderze przypisanym drukarce nie ma wszystkich funkcji, a te które są nie chcą się otworzyć - wyskakuję komunikat, że system nie mógł odnaleźć pliku.

Kiedy wchodzę przez panel sterowania w programy i funkcję sterownik niby jest, ale gdy chcę go odinstalować pojawia się jedynie opcja usunięcia go z listy, ponieważ sterownik niby nie istnieje.

Wcześniej instalowałam sterowniki do tej samej drukarki na komputerze stacjonarnym z tym samym systemem i wszystko działało poprawnie.

Wie ktoś może jak temu zaradzić?

Bardzo potrzebuję drukarki, a na nową nie mam co liczyć.

Nie wiem czy zamieszczam w dobrym dziale, jeżeli nie, proszę o przeniesienie do poprawnego.

A próbowałeś instalować sterownik jako administrator i w trybie zgodności z Vistą?

Czyli, trzeba odłączyć urządzenie od kompa, odinstalować porządnie oprogramowanie urządzenia z systemu, ręcznie usunąć jak coś zostało z instalowanych drukarek (ma być system bez), czyszczenie systemu np: Ccleanerem, restart i instalacja sterowników do Visty32 w trybie zgodności i zobacz.

bancolina , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Próbowałam zainstalować drukarkę w trybie zgodności z vistą i jako administrator, ale to nic nie daję. Cały czas to samo.

Spróbuj starszej wersji oprogramowania do Visty32. Zawsze ściągaj pełne oprogramowanie, a nie tylko sam sterownik.

Procedura jak wyżej i użyj tych:

http://support.lexmark.com/index?page=p … le=PL_PL#2

Masz również wytłumaczenie jak zainstalować na 7.