Nie moge zainstalować sterowników od kamerki internetowej

(Domtom15) #1

Witam wszystkich! !!

Wczoraj zakupiłem kamerke internetową taka najzwyklejsza jaka tylko mogła być hee .. !!

Cieszyłem sie bardzo ale po powrocie do domu poprostu załamałem sie. Przy instalacji sterownikow do niej wyskakuje takie oto okno i brak jakiej kolwiek reakcji : co mam zrobic ????:frowning:

oto to okno http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 5e1eb.html

czym możę to być spowodowane ??? :confused:

(Cedar) #2

Podaj dokładnie model kamerki, może ci, którzy ją mają spotkali się z takim problemem i coś podpowiedzą.

A po drugie - sterowniki instalujesz przy ODŁĄCZONEJ kamerce od kompa.

Jeśli już coś zainstalowałeś to musisz to teraz odinstalować i usunąć pozostałości (np poprzez menadżer urządzeń)

(Domtom15) #3

po kliknięciu jednego z okien otwiera mi sie ta strona (nie wiem dlaczego)??

http://www.acresso.com/downloads/downloads_4853.htm

a menedżera urządzeń nie moge uruchomić bo wyskakuje ze uszkodzony plik apphelp.dll :smiley:

(Cedar) #4

Podaj producenta i model (cały i kompletny) tej kamerki - może na stronie producenta jest jakaś nowsza wersja oprogramowania.

(Domtom15) #5

kamerka została zakupiona w Tesco jest dosc słaba ponieważ zakupiłem ją dla żony aby mogla sie zemną kontaktować ja mam w laptopie i zadnego problemu nie było a z tą jak widać :((

toto jej specyfikacja:

320 /240 pikseli

producent Tesco VAlue

model TECHWEB1

(Cedar) #6

5 sekund szukania :wink: :

viewtopic.php?f=2&p=1804414

Instaluj przy odłączonej kamerce.

(Domtom15) #7

ok juz to widziałem i instalowalem teraz własnie i wszystko ok sie instalowało i nagle jak prawie bło koniec (niebieskie kreseczki zakończyły) i sie zminimalizowało wszytko i nie idzie przywrócić wszytko takjagby stanęło od 30 min jest cały czas zminimalizowanie i nic nie można z tymm zrobić :frowning:

(Cedar) #8

U mnie działa idealnie i to z całkowicie inną kamerką. Musisz "ubić" tego instalatora, posprzątać w kompie (np CCleaner) i zacząć instalację jeszcze raz.