Nie moge zainstalować sterowników

Witam!

Otóż mam pewien problem, zrobiłem sobie format całego komputera.

Chciałem sobie zainstalować wszystkie sterowniki do płyty głownej, ale nie wszyzstko poszło po mojej myśli.

Gdyż nie moge zainstalować 2 sterowników, a dokładnie Intel Management Engine Interface oraz Intel VGA Drive, które wziąłem z tej strony http://www.gigabyte.pl/products/page/mb … /download/.

Kiedy chce uruchomić instalator, pokazuje sie komunikat ‘‘ten system nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących instalowania tego oprogramowania’’.

Czy to jest normanlne czy nie, z góry dziekuje za pomoc i szybką odpowiedź.

Płyta głowna GA-Z77-D3H, Karta graficzna Nvidia Geforce Gtx 650 , Intel® Core™ i5-3570 3,4 Ghz. Windows 7 Proffesional 64 bit

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

http://download.gigabyte.asia/FileList/ … series.exe

To jest zintegrowana karta grafiki na płycie i w przypadku założonej karty grafiki na PCIE, może nie chcieć się instalować. Ale to niepotrzebne, zostaw jak jest.

Jak pierwszy nie będzie się chciał zainstalować, spróbuj przez Windows Update.

A tu masz sterownik Intela, możesz spróbować tego - zaklep licencję i ściągaj.

http://downloadcenter.intel.com/confirm … ldid=18532