Nie moge zainstalować sterowników


(Wojtaszek1910rts) #1

Witam!

Otóż mam pewien problem, zrobiłem sobie format całego komputera.

Chciałem sobie zainstalować wszystkie sterowniki do płyty głownej, ale nie wszyzstko poszło po mojej myśli.

Gdyż nie moge zainstalować 2 sterowników, a dokładnie Intel Management Engine Interface oraz Intel VGA Drive, które wziąłem z tej strony http://www.gigabyte.pl/products/page/mb ... /download/.

Kiedy chce uruchomić instalator, pokazuje sie komunikat ''ten system nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących instalowania tego oprogramowania''.

Czy to jest normanlne czy nie, z góry dziekuje za pomoc i szybką odpowiedź.

Płyta głowna GA-Z77-D3H, Karta graficzna Nvidia Geforce Gtx 650 , Intel® Core™ i5-3570 3,4 Ghz. Windows 7 Proffesional 64 bit


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(JNJN) #3

http://download.gigabyte.asia/FileList/ … series.exe

To jest zintegrowana karta grafiki na płycie i w przypadku założonej karty grafiki na PCIE, może nie chcieć się instalować. Ale to niepotrzebne, zostaw jak jest.

Jak pierwszy nie będzie się chciał zainstalować, spróbuj przez Windows Update.

A tu masz sterownik Intela, możesz spróbować tego - zaklep licencję i ściągaj.

http://downloadcenter.intel.com/confirm … ldid=18532