Nie mogę zainstalować SubEdita


(Papi015) #1

Witam!

tak jak napisałem w temacie mam problem z zainstalowaniem tego programu. Tzn. instalacja dochodzi do końca, ale przy uruchamianiu wyskakuje błąd, że "Nie można znaleźć określonego pliku".

Żeby ułatwić powiem jak do tego doszło. Mam Vistę i przy otwieraniu plików rmvb (innych nie próbowałem) wyskakiwał błąd, więc skopiowałem wszystkie pliki z innego komputera, niestety ciągle było to samo. Następnie znalazłem w necie informacje, że pomóc powinno ustawienie programu w trybie administratora, ale wtedy już nie mogłem wogle uruchomić SubEdita. Jeśli ktoś wie jak mi pomóc, byłbym wdzięczny...


(Mail) #2

Być może instalka jest zepsuta, spróbuj pobrać skądś indziej :wink:


(Nowy10) #3

odinstaluj SubEdita, usuń katalogi po nim, przeczyść rejestr, ściągnij instalkę stąd

i zainstaluj


(Denek620) #4

Ale SubEdit nie smiga pod Vista. Udostepnili na ficjalnej stronie jakis bajer, ktory pomoze odpalic owy programik pod tym systemem.


(Homik1983) #5

Dokładnie. Pierw zainstaluj Sub-Edit'a. Następnie na stronie domowej programu, tj. http://www.subedit.com.pl/ w dziale download znajdziesz patcha pod Vistę - pobierz go i zainstaluj. Po tym program powinien działać poprawnie.

BTW:

Czasem pod Vistą nie działa przeźroczyste tło napisów, dzieje się tak przeważnie na kartach ATi. Wg informacji na stronie Sub-Edita wynika, że nie jest to wina programu tylko niektórych sterowników.