Nie mogę zainstalować TS3 na Ubuntu 13.04

Witam, tak jak w temacie, nie mogę zainstalować TS 3, podaje:

chmod +x (nazwa pliku)

później

./ (nazwa pliku)

i wyskakuje umowa licencyjna, wciskam enter, później Q, i nie mogę wpisać YES jako akceptacji licencji, gdy podaje jakikolwiek znak przewija mi licencję na samą górę, i nic nie mogę zrobić niż przewinąć ją na dół, i za każdym razem to samo. Korzystałem ze strony http://pcfixya.eu/instalacja-teamspeak-3-na-ubuntu-11-10-x32-x64/Jak to ominąć, klient z Centrum Oprogramowania niestety nie działa, poza tym wolę nową wersję, a nie chce bawić się w WINE, jeśli jest klient na Linuxa. Pozdrawiam – Dodane 24.07.2013 (Śr) 23:28 – Dobra zrobiłem,wszystko działa, więc napisze jak to zrobiłem, może komuś się przyda: Plik .run z programem TS3 skopiowałem na Pulpit, w konsoli wpisywałem:

chmod +x (nazwa pliku)

./ (nazwa pliku)

Gdy pokazała się umowa licencyjna klikałem:

Enter

Q

Q

i gdy dostałem zapytanie czy akceptuje umowę wpisałem

yes

po chwili program był zainstalowany, Wrzuciłem cały powstały folder z Pulpitu do Katalogu domowego, dodałem “.” przed nazwa folderu, następnie w terminalu podałem

gnome-desktop-item-edit --create-new ~/Pulpit

Dodałem ścieżkę do pliku

ts3client_linux_amd64

dodałem ikonę pobraną z neta i mam działający TS 3 z działającym skrótem na Pulpicie.

Czyli nic nowego, licencja pewnie była w formie man page.

Możliwe, nie wiem, pierwszy raz spotkałam się z tym. Licencja była wyświetlona w terminalu.

W takiej formie jak po wpisaniu w terminalu np. man nano lub man ssh?

Tak