Nie mogę zainstalować żadnego programu

(Elson1) #1

Moje kłopoty zaczęły się od wykrycia przez avasta konia trojańskiego,którego "niby" usunęłam.Myślałam,że wszystko jest ok. ale zobaczyłam nowy program,który mi się zainstalował a którego nie instalowałam "outerinfo" powyrzucałam ten program z wydaje mi się wszystkich miejsc w jakich siedział.No i się zaczęło.Wywaliło mi avasta i nie chciał się już więcej odpalić.Odinstalowałam go i zainstalowałam ponownie,ale nic z tego.Próbowałam później z innym programem antywirusowym,ale nic mi się nie chce zainstalować.Wyskakuje komunikat,że niby mogę nie posiadać uprawnień do zmian systemowych.Żadnego programu nie mogę zainstalować.Próbowałam przywrócić system,ale tego też nie mogę zrobić.

(Elson1) #2

Nie mogę skorzystać ze scanera online,bo moja przeglądarka internetowa nie korzysta z mechanizmu ActiveX.Jeśli wiesz jak mam zrobić,żeby moja przeglądarka korzystała z tego mechanizmu to bardzo proszę o pomoc.

(agaopo) #3

z tego co wiem to skanery online działają na IE.

(Elson1) #4

Dzięki za podpowiedź.

Skanuję po raz trzeci,bo musiałam przerwać ponieważ zatrzymuje mi się w jednym miejscu i nie wiem czy dalej nie pójdzie czy muszę dłużej poczekać to może ruszy.Poczekam i zobaczę.

No i już mam.Wykryło mi ok.30 wirusów niby wszystkie zlikwidowałam oprócz jednego:

C:\WINDOWS\system32\mdelk.exe <- Worm.Beagle.Of

Co mam teraz z tym zrobić?