Nie mogę zainstalować żadnego programu

Moje kłopoty zaczęły się od wykrycia przez avasta konia trojańskiego,którego “niby” usunęłam.Myślałam,że wszystko jest ok. ale zobaczyłam nowy program,który mi się zainstalował a którego nie instalowałam “outerinfo” powyrzucałam ten program z wydaje mi się wszystkich miejsc w jakich siedział.No i się zaczęło.Wywaliło mi avasta i nie chciał się już więcej odpalić.Odinstalowałam go i zainstalowałam ponownie,ale nic z tego.Próbowałam później z innym programem antywirusowym,ale nic mi się nie chce zainstalować.Wyskakuje komunikat,że niby mogę nie posiadać uprawnień do zmian systemowych.Żadnego programu nie mogę zainstalować.Próbowałam przywrócić system,ale tego też nie mogę zrobić.

Nie mogę skorzystać ze scanera online,bo moja przeglądarka internetowa nie korzysta z mechanizmu ActiveX.Jeśli wiesz jak mam zrobić,żeby moja przeglądarka korzystała z tego mechanizmu to bardzo proszę o pomoc.

z tego co wiem to skanery online działają na IE.

Dzięki za podpowiedź.

Skanuję po raz trzeci,bo musiałam przerwać ponieważ zatrzymuje mi się w jednym miejscu i nie wiem czy dalej nie pójdzie czy muszę dłużej poczekać to może ruszy.Poczekam i zobaczę.

No i już mam.Wykryło mi ok.30 wirusów niby wszystkie zlikwidowałam oprócz jednego:

C:\WINDOWS\system32\mdelk.exe <- Worm.Beagle.Of

Co mam teraz z tym zrobić?