Nie mogę zainstalować żadnej przeglądarki


(Ignorantka) #1

Witam, desperacko potrzebuję pomocy!

Normalnie używam Opery (i okazjonalnie google chrome), wszystko działało sprawnie aż do środy - włączyłam komputer i nie mogłam uruchomić Opery. Klikałam na skrót i nic się nie działo, to samo działo sie z chromem. Działa jedynie mozilla ale straszliwie wolno i niektóre strony w ogóle nie działają, na przykład wyszukiwarka google. Używam windows xp

odintalowałam operę i próbowałam zainstalować od nowa, bez powodzenia. Zaczyna się wypakowywać ale przerywa i nic dalej nie da się zrobić. Wyszukałam wszystkie pliki opery przez everything.exe i usunełam, bez rezultatu. Kiedy zostawiłam wyszukiwarkę włączoną podczas rozpakowywania to zauważyłam że pliki się pojawiają, ale kiedy przerywa rozpakowywanie to wszystkie znikają.

Próbowałam zainstalować jeszcze raz chrome i safari - system pyta się czy zezwolić na wprowadzenie zmian ale potem nic się nie dzieje.

Przeskanowałam system przez avg i avast, znalazło jakieś drobne infekcje i usunęło, ale to nic nie pomogło. odinstalowałam antywirusy żeby zobaczyć czy czegoś nie blokują ale nie pomogło. przeskanowałam dysk, zdefragmentowałam, naprawiłam i oczyściłam rejestry, mam dużo wolnego miejsca na dysku, restartowałam kompa niezliczoną ilość razy, po każdym skanowaniu, dezinstalacji itp. nie wiem co robić, skończyły mi się pomysły. według avg tune up wszystko jest ok. pomocy!


(Atis) #2

Spróbuj tego:

http://support.microsoft.com/mats/progr … install/pl

Pokaż logi z OTL na wklej.org.


(Ignorantka) #3

http://wklej.to/dnE46


(Atis) #4

Nie widać przyczyny problemu w tych logach.

Do okna Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt i zatwierdź restart.

Później uruchom OTL i kliknij Sprzątanie.


(Ignorantka) #5

Niestety FixIt nie podziałało