Nie mogę zainstalować żadnej przeglądarki

Witam

 

Ostatnio miałem problem, ponieważ w pewnym momencie przestała mi działać przeglądarka Google Chrome pisząc, że nie może uzyskać dostępu do sieci ponieważ zapora jest włączona ( problem pozostawał pomimo wyłączenia zapory). Przeinstalowałem cały system od nowa, sformatowałem partycje i utworzyłem problem, jednak teraz nie mogę zainstalować żadnej przeglądarki, oraz występuje podobny błąd co powyżej. Z poziomu trybu awaryjnego udało mi się zainstalować przeglądarkę google chrome, jednak jak przeszedłem na tryb normalny to problem pozostał.

 

Proszę o pomoc. Dołączam potrzebne logi.

 

 

OTL: http://www.wklej.org/id/1482087/

 

EXTRAS: http://www.wklej.org/id/1482090/

 

ADDITION: http://www.wklej.org/id/1482091/

 

FRST: http://www.wklej.org/id/1482092/

Pobierz i uruchom MCPR.exe:

http://service.mcafee.com/FAQDocument.aspx?id=TS101331

http://download.mcafee.com/products/licensed/cust_support_patches/MCPR.exe

Po reinstalacji nie możesz zainstalowac przeglądarki? Co jest napisane? A masz tak normalnie internet? pinguje strony www poprzez cmd?

Mogę korzystać z Internetu tylko przez IE, natomiast większość rzeczy które pobiorę z tej przeglądarki nie mogę zainstalować, między innymi przeglądarki. W trybie awaryjnym natomiast wszystko działa. Uruchomiłem MCPR i pojawił mi się taki komunikat “Enterprise software detected. See log file for more details.”

W trybie awaryjnym za pomocą MCPR.exe usuń McAfee.

Odpaliłem MCPR, po odinstalowaniu McAfee i o dziwo pomogło. Dzięki wielkie ;). Jeżeli byłaby taka możliwość to prosiłbym o polecenie jakiegoś darmowego antywira który nie zżera za dużo pamięci :wink: