Nie mogę zainstalować żadnych programów z Giveaway of the Day

Po pobraniu i rozpakowaniu programu ( Hiri ) chciałem go zainstalować i zonk. Instalator łączy się ze stroną Giveaway i po chwili widzę komunikat, błąd w programie, pobierz ponownie. Rzecz dzieje się od dłuższego czasu, kiedyś pomagało odinstalowanie Chrome i soft się instalował poprawnie, dzisiaj ten myk przestał działać. System Windows 10 Pro. Może ktoś spotkał się z takim błędem?

Instalujesz z jakimi uprawnieniami?

Bez administratora, przed chwilą próbowałem jako administrator, efekt ten sam. Zauważyłem pewną prawidłowość, jeżeli instalator składa się z jednego pliku instalacyjnego to się zainstaluje, zaś jak jest drugi plik setup.gcd, to wówczas pokazuje błąd programu.

https://goo.gl/QFzSLg

Sprawdź pierwsze wyniki :wink:

To nie o to chodzi, w artykule pisze jak zainstalować program po upłynięciu wyznaczonego czasu czyli 24 godzin, ja nie mogę zainstalować nawet w czasie promocji. Taki myk można zrobić jak jakiś program został poprawnie zainstalowany. Un-Wrappera mam obawę ściągać, bo pochodzi z podejrzanego miejsca

Po prostu coś blokuje instalacje —>>> przeskanuj komp dr web. I daj znać

Tu nie chodzi o brak możliwości instalacji z pliku wykonywalnego, tylko downloader z Giveaway of the Day nie może pobrać pliku instalacyjnego.

Jeśli tak to dlaczego mogę zainstalować programy które składają się z pojedynczego pliku wykonywalnego, mam Kasperskiego może on blokuje, na razie brak pomysłów co dalej robić.

Właśnie o to chodzi, że coś blokuje downloader przez który pobierasz zasadniczą instalkę. Faktycznie możesz spróbować wyłączenie AV na czas pobierania.

Dużo instaluję z DOTD. Sek w tym, że wszystkie programy pobrane stamtąd mają po wypakowaniu trzy pliki, czyli readme txt, instalator z kluczem i kontener programu. Nigdy nie było tam programu, co po wypakowaniu był tylko jeden plik programu w folderze i plik readme txt. Nie z GOTD, może z sarewareonsale - to tak.
Uruchamia się plik z ikoną klucza, ale w nim jest software informer, taki wrzód, co aktywuje program, chociaż w większości przypadków i tak trzeba dokonać rejestracji podanym kluczem, czy uzyskanym online w trakcie instalacji. Za każdym razem trzeba zamykać okienko software informera, a nie zaznaczać przypadkiem, żeby się zainstalował, bo to malware. Żadne zdziwko, że to właśnie jest w tym przypadku blokowane a antywirusie, czy nawet jest już wpis w zaporze.

Wyłączałem niejednokrotnie Kasperskiego i nic

Mylisz się że nie było programów jedno plikowych (readme pomijam). 29.09.16 instalowałem PhotoPosPro 3, zainstalowało się bez problemu.

Nie było i nie ma tych jednoplikowych programów nie wliczając readme. Do poczytania ze strony GOTD: https://www.giveawayoftheday.com/faq/
A niech tam, - Oni się mylą…
Pozostaje kwestia - co tak naprawdę dzieje się z pobranymi plikami zip. Nic wewnątrz zipa nie nie modyfikuje plików, ale zawartość może być skanowana nawet przez przeglądarki


Po wypakowaniu, to w uruchomieniu pliku z kluczem może przeszkadzać nawet ustawienie wyższego poziomu kontroli konta. Jak trzeba, to się ustawia tak:

Dodam, że z pobieraniem i instalowaniem może być różnie, np inaczej tu: http://www.giveaway-club.com/
Też niby giveaway…

Na laptopie mam to samo, ciągły błąd pliku i niemożność instalacji, ten sam system i antywirus. Dalej jestem w czarnej d…e(dziurze).

Było wiele takich programów no ale jak zawsze wiesz lepiej.

Jak prawie nic nie pomaga to zrób logi programem FRST i wklej je w tym temacie.

Spróbuję wyłączyć defendera.