Nie mogę zaisntalować żadnego antywirusa

Witam, nie mogę wejść na stronę żadnego antywirusa i go zainstalować.

 

Dlaczego ? Więcej informacji podaj.

Właśnie nie wiem dlaczego, jakie informacje podać ? Chodzi tylko o to, że wchodzę na stronę każdego antywirusa to ta strona się nie otwiera i nie mogę wtedy ściągnąć.

Antywirusy są na stronach nie tylko antywirusów. Na DP są do wzięcia. Wpierw pobierz roguekiller i go uruchom. Na XP uruchom normalnie, a wzwyż, jako administrator. Wykonaj skanowanie, potem usuwanie. Jeszcze użyj adwcleanera, żeby uwolnić przeglądarki ze szkodników.

Potem dopiero pobierz na dysk antywirus i uruchom instalatora. Może być ten? Wybierasz z linka bezpośredniego:  http://www.dobreprogramy.pl/Comodo-AntiVirus,Program,Windows,20404.html

Ściągnąłem tego antywirusa i jak chcę przeskanować komputer to po kilku sekundach skanowanie zostaje przerwane.

wstaw raporty według tego 

http://forum.dobreprogramy.pl/nowy-log-obowiązkowy-farbar-recovery-scan-tool-t478727/

RogueKiller wyłącza procesy powodujące konflikt w systemie. Po użyciu RogueKillera, można dopiero wtedy uruchomić skanowanie comodo, o ile została zaktualizowana baza wirusów. Wtedy powinno pójść.

Jeszcze możesz uruchomić tryb awaryjny i w tym trybie uruchomić skanowanie antywirusem.

 

Ponadto, sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń, a we właściwościach błędów odczytasz, co “wywala” skanowanie AV. A zapodaj tu linka do logu z usuwania RogueKillera. Wklejasz na www.wklej.org.

Nie mogę wstawić raportów, ponieważ program się wyłącza, gdy chcę przeskanować. Spróbuję jeszcze z tym trybem awaryjnym.

Ewentuanie pobierz Antyvirus na live cd i uruchom komputer z plyty, np.AVG rescue disc.

Podłącz sieć i zaktualizuj baze wirusów potem uruchom skanowanie(AVG działa w takim trybie trochę tekstowym), jesli to przeszkoda to może być Kaspersky Rescue też live cd(ma graficzny interfejs).

Przeskanuj tak, usuń wszystkie znalezione zagrożenia, a potem normalnie wejdziesz na komputer i skan np. ADWCleaner i bedzie GIT.

Jeśli coś to służe pomocą z tymi programami…