Nie mogę zaktualizować flash player

Witam,

Mam problem z wtyczką do przeglądarki Internetowej, czyli z flash playerem. Mam

zaintalowaną wersję plash player 10 plugin. Niestety nie chce mi się zainstalować wersja najnowsza (11). Wyskakuje komunikat: Nie znaleziono punktu wejścia procedury SetDllDirectoryW w bibliotece KERNEL32.dll

Mój system to Windows XP. Z góry dziękuje :wink:

http://www.filehippo.com/pl/download_fl … r_firefox/ to jest dla firefoxa. Ato dla IE http://www.filehippo.com/pl/download_flashplayer_ie/

Antywirus może blokować instalację. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Wyłącz podczas instalacji wszystkie programy, gg i tak dalej…

Być może zajrzyj też do menadżera zadań i tam zobacz czy jakiś nie działa w tle i blokuje instalacje

@ jasieczek

Witam serdecznie.

Mam ten sam kłopot z instalacją Adobe FlashPlayer-a. Też mi wyskakuje komunikat: “Brak punktu wejścia procedury SetDllDirectoryW w bibliotece Kernel32.dll”.

Mam system Win 2K SP4 ze wszystkimi aktualizacjami (ok. 90 szt.). Niedawno go reinstalowałem, bo po 5 latach padł i trzeba było od nowa go postawić. Od tego czasu zaczęły się kłopoty z FlashPlayer-em. Nie daje się zainstalować i przy okazji niektóre programy nie chodzą tak jak przed reinstalką.

Z podanych przez Ciebie linków nic nie wyszło, bo raz, że jest zablokowane pobieranie dla Firefoxa, a dwa i tak się niezainstaluje, bo brak jest tej procedury.

Pytanie moje brzmi: skąd wziąć tę procedurę i jak ją zainstalować? Najlepiej w polskiej wersji językowej bo po angielsku to potrafię tylko zamówić hot-doga.

Proszę o szybką odpowiedź, bo brak FlashPlayer-a doprowadza mnie do szewskiej pasji.

Proszę też innych Forumowiczów którzy znają ten problem o pomoc, najlepiej krok po kroku, gdyż moja znajomość komputera nie odbiega mocno od znajomości angielskiego.

Z góry dziękuję za pomoc w swoim imieniu i innych, którzy mają ten sam problem.

Życzę wiele zdrowia i dla systemu też.

Semp10.

Dodane 25.05.2012 (Pt) 1:42

@absolut

Witam.

Jak widać miałem ten sam problem i ludzie mi pomogli. Zajrzyj, więc, na post pt.: “Brak punktu wejścia procedury SetDllDirectoryW”. Tam jeden z Forumowiczów opisał całe działanie krok po kroku i u mnie to zadziałało, to chyba u Ciebie też powinno.

Ja jestem bardzo zadowolony z pomocy bo wszystko mi śmiga, jak przed reinstalką.

Mi pomogli, to i Tobie też pomogą.

Pozdrawiam serdecznie.

Semp10.