Nie mogę zalogować się do Messengera

Witam od kilku dni nie mogę się zalogować do mesengera, przy każdej próbie zalogowania wyskakuje mi Wylogowywanie, a potem wystąpił ,niezidentyfikowany problem , odinstalowałem i zainstalowałem aplikację i dalej nie działa proszę o pomoc.

Wyczyść pamięć podręczną Messengera

Dalej nie działa.

1lajk

Mi pomogły ustawienia fabryczne w telefonie.

Opcjonalnie: Reset ID urządzenia (o ile ROM na to pozwala)
Spod komputera się zaloguj wejdź w ustawienia konta i skorzystaj z wyloguj inne/wszystkie sesje. Następnie spróbuj logowania na nowo.

No to dobrze

I co pomogło ? Mam dokładnie ten sam problem od tygodnia :(((

Dołączam się do pytania?

Problem rozwiązany! Otóż:

1. Odinstaluj Messengera
  2. W internecie wpisz: “Messenger stara wersja .apk”
  3. Pobierz i zainstaluj starą wersję.
  4. W starej wersji Messengera zaloguj się
  5. Messenger zaktualizuj za pomocą Google Play (jeżeli tego nie zrobisz on zrobi to za ciebie)
    I tak ja rozwiązałem mój problem i nie wiem czy da się to zrobić inną metodą?
    Pozdrawiam :slight_smile:
1lajk

z jakiej strony i jaką wersje pobrałeś

To akurat nie jest zbytnio ważne bo chodzi tutaj tylko o zalogowanie się, ale dla ciekawych zostawię link: https://appsgag.com/pl/messenger/old-versions/281.0.0.15.120 z tej strony ściągnąłem na telefonie Messengera, zalogowałem się a chwilę potem sam się zaktualizował do najnowszej. Sklep Play zidendyfikował tą aplikacje poprawnie. Też trzeba pamiętać aby w ustawieniach telefonu włączyć obsługiwanie aplikacji z nieznanych źródeł :slight_smile:

Zrobiłem tak i nadal mi nie działa. Mało tego nie mogę się zalogować na swoje konto na żadnym urządzeniu z androidem (tablety i inne telefony). Każde inne konto działa poprawnie, dział również logowanie do wersji Lite. Nie wiem nawet gdzie to zgłosić, bo to dość dziwne.

Mam ostatnio ten sam problem i reset ustawień telefonu do fabrycznych, ponowna instalacja, usuwanie danych aplikacji ani instalacja starej wersji podanej wyżej nie pomogło i pojawia się ten sam błąd? Czy gdyby zgłosić to do fb dałoby radę coś z tym zrobić?