Nie mogę zalogować się do Messengera

Witam!

Mam problem z Messengerem otóż dotychczas działał normalnie a dzisiejszego dnia obudziłem się a na telefonie byłem wylogowany z Messengera i oczywiście nacisnąłem zaloguj jako… [Moja nazwa] i czekam… Pisze “logowanie” i kręci się kółko ładowania po czym znika napis “logowanie” i od razu pojawia się “Wylogowywanie” po czym błąd “niezidentyfikowany”. Problem nie dotyczy facebooka bo z nim nie mam problemu ale zauważyłem że Messenger działa mi na komputerze i tam bezproblemowo mogę się zalogować lecz na telefonie nie. Dodam, że próbowałem reinstalację aplikacji, kasowanie pamięci podręcznej, danych aplikacji a nawet resetowałem cały telefon oraz próbowałem również szukać pomocy na internecie niestety nic nie znalazłem. Proszę o szybką pomoc i odpowiedź. Messengera oczywiście mam zaktualizowanego do najnowszej wersji.

Pozdrawiam,
Mikołaj.

PS. Messenger Lite działa mi na telefonie ale zależy mi na tym zwykłym :slight_smile:

Problem rozwiązany! Otóż:

  1. Odinstaluj Messengera
  2. W internecie wpisz: “Messenger stara wersja .apk”
  3. Pobierz i zainstaluj starą wersję.
  4. W starej wersji Messengera zaloguj się
  5. Messenger zaktualizuj za pomocą Google Play (jeżeli tego nie zrobisz on zrobi to za ciebie)
    I tak ja rozwiązałem mój problem i nie wiem czy da się to zrobić inną metodą?
    Pozdrawiam :slight_smile:

Ja jakoś nie miałem problemu, ale używam wersji lite

Rozumiem. Wersja Lite jest 4x mniejsza i lżejsza ale mnie akurat ona nie pasuje. Brak takiej jakby to powiedzieć “wygody”. Nie wygodnie mi jakoś w niej, nie przypadła mi do gustu. Nie potrafię tego wytłumaczyć :face_with_raised_eyebrow::zipper_mouth_face: