Nie mogę zalogować się do systemu

Przejdę bez zbędnego tłumaczenia o co chodzi otóż ostatnio gdy włączałem komputer wszystko wyglądało ok lecz po tym jak otworzyło się okno użytkowników nic tam nie było nie mogłem się zalogować do systemu próbowałem wszystkich opcji naprawiania systemu, przywracania i nic dodam że nie posiadam płyty z windowsem i że nigdy go nie formatowalem ani nie przeinstalowywałem.

Komputer Stacjonarny

Windows 7 Home Premium 32-bit

Płyta Główna Asus M4A87TD

Dysk HDD Seagate 500 Gb

Da się cokolwiek zrobić bez płyty ?

Będzie ciężko bez płyty. Pobierz obraz z sieci wypal na CD i tyle. Prawdopodobnie wirusy, ewentualnie padł dysk twardy. Próbowałeś uruchomić kompa w trybie awaryjny?

 

http://support.kaspersky.com/pl/general/various/493

Tak tryb awaryjny działa ale i tak nie mogę zrobić nic poza zobaczeniem pustego okna użytkowników nic poza tym próbowałem przywrócić system nie dało się zobaczyłem też opcję Napraw Komputer wszystko sie przeskanowało ale użytkowników nadal nie było i nie ma nie mam popojęcia co z tym zrobić. Mógłbyś mi napisać ewentualne opcje z formatowania bo i tak miałem tam pełno śmieci albo cokolwiek co da się zrobić.

Z góry Dzięki

Niezbyt rozumiem “opcje z formatowania”? Musisz i tak mieć najpierw płytę z systemem. Napisz do mnie na gg jak chcesz to Ci coś pomogę.

Oto jak wygląda tryb awaryjny dodam że co parę sekund dziwnie mruga jakby się monitor wyłączał na ułamek sekundy anie podczas ładowania się tak nie dzieje

post-266828-0-94682600-1413112750_thumb.