Nie mogę zalogować się na dobrych programach na przeglądarce Google Chrome

Cześć.

Z przeglądarki Google Chrome w wersji x64 nie mogę zalogować się na dobrych programach od wczoraj, gdyż wyświetla mi informację o błędnych danych. Dane są prawidłowe, zalogowałem się na IE bez problemu, ale na Chrome już nie. Przeglądarkę wyczyściłem całą z historii, ale to nic nie wniosło. Jak rozwiązać ten problem? Chrome najnowszy.

Po pierwsze, to znajdź ciasteczka i je usuń. Ccleaner wszystkich nie usuwa, więc trzeba je znaleźć i usunąć, Do tego dobry programik http://www.nirsoft.net/utils/chrome_cookies_view.html

 

Drugie, to wejść w pluginy i wyłączyć dwa razy microsoft® DRM. Trzecie, to wejdź w opcje internetowe, zakładka zawartość i kliknij na Wyczyść stan SSL. To czyści bufor SSL także dla chrome.

 

To by było tyle. Jeśli coś dalej nie tak, to sprawdzaj, jaki dodatek jest zamieszany w generowanie błędu. Nawet antywirus potrafi podmieniać certyfikat danej witryny na swój…

Okej. Nic nie kombinowałem jeszcze, bo nie miałem czasu. Dziś raz jeszcze logowałem się z Chrome i udało się bez problemu.