Nie mogę zalogować się na DP

Próbowałem dzisiaj zalogować się na portalu dobreprogramy z Firefox na Linux Mint i za cholerę nie mogę. Wczoraj było wszystko OK. Po ekranie logowania pojawia się ponownie strona DP i tyle.

Tak ja z najnowszego firefox na antergos i manjaro też nie mogłem, był problem z wpisaniem nicku
i hasła.

Już sobie poradziłem. Problem był w akceptowaniu ciasteczek odwiedzanych witryn.

A konkretniej możesz napisać, u mnie problem wygląda trochę inaczej jak napisałem wyżej.

GNU/Linux, Firefox 59.0.2:

GNU/Linux, Firefox 60b14:

Możliwe, że miał je całkowicie zablokowane, bo ciasteczka z powiązanych stron nie są wymagane do logowania (ale reklamy mogą je używać).

Może Mint zablokował swojego sponsora dobreprogramy.pl :stuck_out_tongue:

A Ubuntu nie zablokował?:wink:

Nie. Tak jak Mint blokuje Sambe, a Ubuntu nie tylko działą domyślnie. Mint to takie przekombinowany Ubuntu, ale nie tylko przez środowisko Cinamon czy jakoś tak, ale tez głebiej. Zawsze jak wgrałem Minta jakieś schizy, a to Samba nie działa, a to coś schowało panel graficzny do drukarek nie wiadomo gdzie, a w Ubuntu wszystko lata jak marzenie :slight_smile:

Zupełny brak reakcji ekranu logowania.

Pokaż z jakich dodatków do przeglądarki korzystasz.

Z żadnych nie korzystam jest tylko uBlock origin, ale po jego wyłączeniu i tak brak reakcji.

Tryb awaryjny Firefox:

about:support

I “uruchom ponownie z wyłączonym dodatkami…”.


Albo nowy profil Firefox:

about:profiles

Tworzysz nowy profil i go oznaczasz na domyślny, ponownie uruchamiasz Firefox i sprawdzasz stronę.
Ręcznie zamykasz i otwierasz Firefox, nie opcją z strony menadżera profilów.

Jak ruszy to stary profil możesz odświeżyć na about:support i znów zainstalować uBlock Origin.

Pamiętaj by wtedy zmienić oznaczenie domyslnego profilu, by się znów włączał.

Dobrze spróbuje.:wink:

1 polubienie